Współpracuj z nami

Koc stalowo-popielaty

Kod produktu: LEKO 1239
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Posiadanie psa to nie tylko przyjemności takie jak głaskanie, czy przytulanie, ale przede wszystkim masa obowiązków. Poza tym, że swojego małego pupila wyposażyć należy w legowisko, ubranko, smycz i obrożę, to ważne są także oryginalne i niepowtarzalne dodatki. Nasza firma od wielu lat stara się zapewnić wszystkim czworonogom wysoki standard i komfort, dlatego też naszym celem jest tworzenie nowych kompletów, które doskonale pasować będą do każdego mieszkania. Od niedawna macie Państwo możliwość zakupić legowiska standardowe z serii królewskich, dlatego też zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie kocyków w tych samych kolorach, tak by całość nie tylko była wygodna, ale także zachwycała swoim nienagannym wyglądem. 

Awers pledu wykonany został ze stalowego futerka o strukturze małych wypustek, rewers zaś z tego samego materiału, jednak dla nieco rozweselenia całości, w kolorze jasnego popielu. Oba materiały połączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki, dzięki czemu cały kocyk dla psa jest doskonale wykończony. Kocyk ozdobiony jest haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska - „The Prince sleeps here". O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia. Dzięki zastosowaniu takiego ozdobnika żaden z domowników nie pomyli się i nie przywłaszczy sobie nowego kocyka pieska. 

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Kocyk stworzyć może także oryginalny i niepowtarzalny komplet z legowiskiem standardowym bądź też z torbą transportową. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by Wasz ulubieniec miał jak najlepszy standard wypoczynku. 

Zalety kocyka dla psa: 

  • przyozdobiony haftem
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • ciepły, miękki i bardzo przytulny
  • doskonale chroni tapicerkę od zadrapań
  • otula i do snu i ułatwia zasypianie
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska