Współpracuj z nami
Ubranko pooperacyjne dla psa czarne

Ubranko pooperacyjne dla psa czarne

Ubranko pooperacyjne dla psa to jeden jedyny produkt, który chcielibyśmy aby w jak najmniejszym st
Cena od: 50.00 zł
Ubranko pooperacyjne dla psa różowe welur

Ubranko pooperacyjne dla psa różowe welur

Niestety bywają w życiu takie sytuacje, kiedy nasz ukochany pies musi przejść operację w klinic
Cena od: 50.00 zł
Ubranko pooperacyjne dla psa czarne bawełna

Ubranko pooperacyjne dla psa czarne bawełna

Na pewno każdy z Was wie jak bardzo ważna jest higiena naszego psa po niedawno przebytej operacji.
Cena od: 50.00 zł

Ubranko pooperacyjne dla psa

Ubranko pooperacyjne dla psa to jeden jedyny produkt, który chcielibyśmy aby w jak najmniejszym stopniu sprzedawał się w naszym sklepie. Nikomu bowiem nie życzymy tego, aby jego kochany pupil został operowany. Nie mniej jednak jeżeli już zajdzie taka potrzeba to w naszym sklepie zoologicznym znajdziecie kilka uniwersalnych modeli, które można ubrać psu zaraz po operacji (np, sterylizacja, operacja ropomacicza, usunięcie guza sutka). Takie ubranko to doskonała ochrona przed natarczywym rozdrapywaniem świeżo powstałej rany pooperacyjnej przez psa. Pamiętajmy, że niezabezpieczona rana u psa może na wskutek rozdrapywania może ponownie się otworzyć . Samo wylizywanie przez pupila również nie jest wskazane bowiem do rany może wdać się infekcja, która zawsze jest trudna do wyleczenia u zdecydowanie opóźnia proces leczenia.

Ubranko po kastracji psa

Spora grupa właścicieli psów kocha swojego pupila nad życie jednak w żadnym wypadku nie godzi się na to aby wychowywać jego potomstwo bo to to ogromna odpowiedzialność i co by nie mówić spore uwiązanie z którym nie każdy z nas jest sobie w stanie poradzić dlatego decydują się oni na kastrację psa w przychodni weterynaryjnej. Jednak chęć bezpiecznej antykoncepcji nie jest koronnym powodem, dla którego właściciele decydują się na kastrację swojego pupila. Pod uwagę prane są oczywiście przede wszystkim kwestie związane z ogólnym stanem zdrowiem pupila i gospodarką hormonalną która w pewnych sytuacjach ma ogromny wpływ na zdrowie i życie psa. Tak więc kastracja/sterylizacja psa to powszechny i rutynowy zabieg w trakcie którego nacinane jest podbrzusze zwierzęcia by dostać się do narządów rodnych. Rana operacyjna jest potencjalnie narażona na wystąpienie powikłań w postaci infekcji (wynikłe z zabrudzenia rany) lub też nieszczęsnej ingerencji samego psa (wylizywanie) dlatego najlepszym wyjściem z takiej sytuacji jest zakup specjalnego ubranka które zakłada się psu zaraz po kastracji.

Nasze ubranka pooperacyjne to komfort i wygoda psa

Nasze produkty uszyte zostały z wysokiej jakości tkaniny charakteryzującej się dużą przepustowością powietrza dzięki czemu skóra pupila nieustannie oddycha i nie poci się jak to bywa w przypadku innych materiałów. Odpowiednie ubranko stanowić będzie nie tylko odpowiednią ochronę dla Twojego czworonoga, ale może być jednym z elementów, które stanowić będą o przyszłym zdrowiu psa. Wiele osób bagatelizuje potrzeby swoich małych czworonogów, mówiąc, że „wyliżą się z tego”. W wielu przypadkach niestety takie stwierdzenie nie ma zastosowania, ponieważ psy mogą jedynie pogłębić ranę, zamiast pozwolić jej się wygoić. Dlatego też, tworząc widoczne na zdjęciach powyżej produkty, zadbaliśmy o to, aby Twój pies był doskonale chroniony. Zależy na wszystkim na tym, by wszystkie czworonogi powróciły do formy sprzed operacji, dlatego zastosowaliśmy szereg zabezpieczeń, które chronić będą ranę Twojego czworonoga od zakażeń. Nasze ubranko pooperacyjne wyposażone zostało również w szereg troczków które rozmieszczone zostały po bokach dzięki czemu można je bardzo ładnie dopasować do anatomicznej budowy pupila. Omawiane paski uniemożliwiają ubranku przemieszczanie się, dlatego też rana psa będzie dobrze chroniona od kurzu, czy różnego rodzaju zanieczyszczeń. Sam fason ciuszka stworzony został w ten sposób, aby nie uciskać czworonoga w żadnym miejscu, ale jednocześnie doskonale dopasowywać się do jego kształtów anatomicznych i dawać mu pełną swobodę poruszania się.

Zalety ubranka pooperacyjnego

  • chroni psa ranę pooperacyjną przed infekcją
  • zabezpiecza przed wygryzaniem szwów przez psa – bardzo częsta reakcja na swędzenie w okolicach rany
  • skraca okres rekonwalescencji psa

Pamiętaj, że dzięki zastosowaniu ubranka po operacji sprawisz, że Twój pies szybko powróci do zdrowia bez żadnych pooperacyjnych powikłań. Dlatego też zachęcamy Was do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla swojego ukochanego pupila.

Legowiska