Współpracuj z nami

Posłanie ercu-czarne dla pekińczyka

Kod produktu: LEOK 1296
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Z dumą prezentujemy Państwu kolejne posłanie z serii legowisk okrągłych. W tym przypadku zostało ono zaprojektowane i dostosowane tak, aby spełniało potrzeby takich ras czworonogów jak pekińczyki. Pomimo, iż uchodzą one za psiaki mało ruchliwe i niezbyt aktywne, są one uparte i w pewnym stopniu samodzielne. Fakt, że nie potrzebują one tak wiele ruchu jak inne psiaki sprawia, że pekińczyki świetnie nadają się do mniejszych mieszkań. Kolejną zaletą posiadania tego pieska to kwestia tego, że nie należą one do grupy psów szczekliwych. Z natury spokojne i lojalne pekińczyki są świetnymi towarzyszami dla osób, które preferują wieczory z książką w dłoni niż na przechadzce z psiakiem.

Posłanie ercu-czarne dla pekińczyka 

Nasz produkt został zaprojektowany tak, aby komfort snu pekińczyka był jak największy więc stawiamy na materiały najlepszej jakości. Nowa seria legowisk ma w sobie coś wyjątkowego, do tej pory niespotykanego. Mowa o eko-skórze, którą wykorzystaliśmy jako obicie. Dodaje ona elegancji oraz niesamowitego szyku, a całość prezentuje się fantastycznie wpasowując się do każdego wystroju mieszkania. Warto dodać, że oprócz swojego niezaprzeczalnego stylu, jest ona także bardzo wytrzymała.  Górny rant oraz wnętrze legowiska obszyty został futerkiem minky w kolorze ecru. Ściany boczne wykonane zostały z pianki poliuretanowej grubej na 3 cm, która posiada funkcję memory. Dzięki niej legowisko nawet po długim czasie niepoprawnego użytkowania wraca do bazowego kształtu, co pomaga przy transporcie legowiska, ponieważ może wylądować nawet na samym dnie bagażnika, a po wyjęciu będzie jak nowe. Serce legowiska stanowi wyciągana poduszka. W jej środku znajdziemy mnóstwo silikonowych kulek, które gwarantują wygodę podczas snu, a także sprężystość nawet po kilku praniach. Możliwość oddzielenia poduszki od całości znacznie pomaga w kwestii utrzymania posłania w czystości, ponieważ nie trzeba prać całego legowiska w przypadku zabrudzenia poduszki. Spód legowiska został podszyty czarnym wigofilem. Ma on kilka bardzo ważnych zadań do spełnienia. Po pierwsze – stanowi ochronę przed zimnem podłoża, po drugie – materiał ten jest antypoślizgowy, a także trudny do zabrudzenia.

Decydując się na zakup tego modelu nie należy zbytnio się przejmować czystością, ponieważ całość można śmiało wyprać w pralce w temperaturze nie większej niż 40 stopni Celsjusza. Można także prać samą poduszkę ustawiając obroty na maksymalnie 800 obrotów, natomiast całość można wirować w maksymalnie 1200 obrotach.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety posłania dla pekińczyka:

  • możliwość prania w pralce
  • łatwe w transporcie
  • doskonale zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • kształt ułatwiający ułożenie się psiaka
  • przyozdobiony gustownym haftem
  • posiada wyciąganą poduszkę
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Dres Adidog czarny
Cena od: 70.00 zł
Brązowe legowisko domek dla psa
Cena od: 190.00 zł
Derka Princess
Cena od: 70.00 zł
Legowiska