Współpracuj z nami

Regulamin

Sklep internetowy York Group prowadzi sprzedaż wysyłkową produktów dla psów i kotów na terenie całej Polski i . Zakupow dokonuje się po zarejstrowaniu na stronach serwisu. Daje to mozliwość śledzenia zamówionego towaru, jak i branie udzialu w promocjach przygotowanych przez naszą firmę. Wszystkie ceny podane w serwisie sa cenami brutto zawieraja podatek VAT
 

PRAWA E-KONSUMENTA

Poniżej przedstawiamy Państwu przepisy, które wynikają z Ustawy o Ochronie Niektórych Praw Konsumentów Oraz o Odpowiedzialności za Szkodę Wyrządzoną Przez Produkt Niebezpieczny.
Jeśli rezygnujesz z zakupu to umowa pomiędzy Tobą, a Sprzedawcą uznawana jest za niezawartą i jesteś zwolniony z wszelkich zobowiązań. Musisz odesłać zakupiony towar na wskazany przez Sprzedawcę adres w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania. Produkt musi być w stanie niezmienionym ( nie może  być używany, ale można go przymierzyć ). Jeśli na stronie sklepu internetowego nie zostały podane informacje lub nie zostałeś poinformowany przez sprzedawcę sklepu o :

 • nazwie i siedzibie sklepu,
 • cenie obejmującej także cło i podatki,
 • zasadach zapłaty,
 • kosztach, terminie i sposobie dostawy
 • prawie do odstąpienia od umowy w przeciągu 14 dni kalendarzowych
 • miejscu i sposobie składania reklamacji  to termin, w którym możesz zrezygnować z zakupu wydłuża się do 12 miesięcy

 

KIEDY SPRZEDAWCA MUSI ODDAĆ NAM PIENIĄDZE

 • Sprzedawca ma obowiązek zwrócić Kupującemu pieniądze za odesłany towar w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania oświadczenia od Kupującego o odstąpieniu od umowy "kupna " lub od otrzymania zwróconego towaru ( w zależności od wcześniejszego ustalenia ). 
 • Pieniądze zostaną zwrócone w ten sam sposób, w jaki Kupujący dokonał zapłaty. 

 

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997) dane te nie bedą udostępniane firmom i osobom trzecim, a wszyscy zarejestrowani klienci sklepu mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych znajdujących się w bazie danych serwisu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu się (w opcjach konta użytkownika). Klientem naszego sklepu może zostać każdy, kto poprawnie wypełni formularz zamówienia, lub prześle faksem albo złoży telefonicznie zamówienie na sprzedawane przez nas produkty.
Oferta jest ograniczona do terenu Polski.

 

ZASADY ZAKUPU

 • Aby dokonać zakupu należy przesłać umieszczony w "Twoim koszyku" poprawnie wypełniony formularz zamówienia. 
 • Klienci wpisani do naszej bazy mogą zarejestrować się w sklepie podając jedynie e-mail (login) i hasło.
 • W ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzimy mailem jego przyjęcie. 
 • Prosimy o podawanie aktualnych numerów telefonów w celu weryfikacji zamówienia

 

WYSYŁKA I ZWROTY

 • Zamówiony towar wysyłamy Pocztą Polską  lub firmą kurierską DPD Polska. Koszt dostawy towaru według aktualnych cen Poczty Polskiej i firmy kurierskiej DPD Polska. 
 • Zgodnie z obowiązującym prawem, towar nabyty w sklepie internetowym można zwrócić w ciagu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu.
 • Zwrócony towar nie może posiada śladów użytkowania
 • Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu np. paragon / fakturę, gwarancję , instrukcję użytkowania, potwierdzenie transakcji itp.
 • Firma nie przyjmuje zwróconego towaru w paczkach pobraniowych

 

 

CZAS REALIZACJI

 • do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia ( forma płatności " przy odbiorze ") lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności " przedpłata na konto ") - dotyczy : legowisko dla psa, obroży, toreb oraz innych akcesoriów) 
 • do 5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia (forma płatności "przy odbiorze " lub zaksięgoewania wpłaty na naszym koncie ( forma płatności "przedpłata na konto " ) - dotyczy : produktów gotowych o rozmiarach standardowych i szytych wg podanych przez klienta  indywidualnych wymiarów psa - ubranka dla psów.

 
 

POCZTA POLSKA

Klient dokonując zakupów w firmie York Group (składając zamówienie) tym samym udziela sprzedawcy (firmie York Group) pełnomocnictwa, w którym upoważnia sprzedawcę do zawarcia umowy o świadczenie usług pocztowych w Jego imieniu i na jego rachunek. Wynagrodzenie za powstałą w ten sposób usługę pośrednictwa wliczone jest w cenę towaru. Kupienie towaru oznacza jednocześnie zaakceptowanie warunków sprzedaży, a więc również udzielenie upoważnienia sprzedawcy do zlecenia w imieniu kupującego wykonania usługi przesłania paczki. W ten sposób sprzedający (firma York Group) nie będzie świadczył usługi przesłania towaru, a jedynie obciąży kupującego zwrotem poniesionych w Jego imieniu kosztów. Izba Skarbowa potwierdziła, że w takiej sytuacji zwrot kosztów przesyłki nie podlega VAT (wskazania zgodnie z art. 43 ust. 1 ptk1 ustawy o VAT  zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy). Pod pozycja drugą tego załącznika zostały wymienione usługi świadczone przez Pocztę Polską i oznaczone symbolem PKWiU 64.11. Zwolnienie to ma więc szczególny, podmiotowy charakter i dotyczy wyłącznie czynności wykonywanych przez Pocztę Polską na rzecz zleceniodawcy.

 

ZASADY PŁATNOŚCI

 • Przelew na konto
 • płatnośc za pobraniem

 

REKLAMACJE

 • W przypadku dostawy kurierskiej za uszkodzony towar odpowiada firma kurierska (prosimy o sprawdzenie towaru w obecności kuriera).
 • Reklamacje dotyczące wad fabrycznych produktu przyjmujemy po dostarczeniu reklamowanego towaru do naszej siedziby.

 

WYMIANA

 • Koszty wymienianego produktu ponosi klient (jeżeli towar został wysłany zgodnie z zamówieniem). 
 • W przypadku gdy nastapiło błędne wysłanie towaru koszty przesyłki ponosi firma York Group. 
 • Towar może zostać wymieniony na inny po uzgodnieniu szczegółów ze sprzedawcą. 
 • TOWAR SZYTY NA INWIDUALNE WYMIARY PSA, PODANE PRZEZ KLIENTA NIE PODLEGA WYMIANIE ORAZ ZWROTOWI! (rozmiar ubranek inny niż podany w tabeli:1,2,3)

Firma York Group nie ponosi odpowiedzialności za czas doręczenia przesyłki przez POCZTĘ POLSKĄ oraz kuriera DPD POLSKA. W związku z nieterminowym dostarczenie przesyłki firma Yrk Group nie będzie zwracała pieniędzy za zakupiony towar.

 

DANE OSOBOWE

Z dniem 25 maja 2018r. wchodzi w życie  unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych. 

- Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO")

Administratorem danych osobowych jest York Group Gertruda Czechowicz., z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Zimowit 5/1 (35-605 Rzeszów),

Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w procesie zakładania Konta Klienta.

Podanie danych osobowych przez Klienta jest dobrowolne, jednak jest niezbędne dla świadczenia przez Sprzedającego na rzecz Klienta usług drogą elektroniczną oraz dokonywanie przez Klienta zakupów za pośrednictwem Sklepu internetowego. Klient podający dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, prawo ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. Klient może dokonać czynności, o których mowa powyżej po zalogowaniu się na Konto Klienta, na stronie „Panel klienta”.

Administrator przetwarza dane osobowe w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania i wykonywania umów sprzedaży produktów oferowanych za pośrednictwem Sklepu internetowego. Akcepracja regulaminu oznacza że dane osobowe klienta mogą być także przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania informacji handlowych. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę York Group Gertruda Czechowicz z siedzibą w Rzeszowie ul Zimowit 5/1 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zamówienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania. Szczegóły znajdą Państwo na stronie (przetwarzanie danych osobowych)

Haftowana chustka dla psa FBI
Stonowane ale zarazem krzykliwie projekty to zapowiedź najnowszej kolekcji apaszek dla psów marki York Design. C
Cena od: 20.00 zł
Miętowo-czarne legowisko dla cavaliera
Cavaliery kojarzą się nam z gracją i elegancją, a wiadomym jest, że były one stałymi bywalcami angielskiego dworu
Cena od: 115.00 zł
Chusta dla psa błekitna
Dzisiaj prezentujemy Państwu przepiękna apaszkę dla psa z naszej najnowszej kolekcji. Uszyta została z materiału w
Cena od: 15.00 zł
Ubranie dla psa bezrękawnik czerwony serce
Tej jesieni nową kolekcję bezrękawników dla psów zdobić będą wspaniałe aplikacje wzbogacone o dużą ilość kr
Cena od: 90.00 zł
Legowiska