Współpracuj z nami

Stalowo-popielate legowisko dla szpica

Kod produktu: LEST 1221
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wszyscy doskonale wiemy o tym, jak bardzo wymagające są małe psy. Nie zadowoli ich wypoczynek w budzie, czy na starym kocu, a jedynie na miękkiej kanapie, czy w łóżku :) Jako właściciele małych psów doskonale znamy ten problem, dlatego też chcieliśmy stworzyć produkt, który swoją jakością i wyglądem nie będzie odbiegał od sof na których sami wypoczywamy. Nasi najlepsi projektanci chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających konsumentów zdecydowali się na stworzenie nowej kolekcji legowisk królewskichktórą znajdziecie Państwo pod tym linkiem. Gwarantujemy Państwu, że wypoczynku na takim legowisku nie powstydziłby się nawet chihuahua Paris Hilton.

Widoczne na zdjęciach poniżej spanie dla szpica wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, dlatego korzystać z niego mogą także schorowane i starsze zwierzęta. Omawiany wariant to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie stonowaną kolorystykę, z pewnością idealnie będzie pasował on do wszystkich nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Wsad ścianki bocznej powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która doskonale chronić będzie Twojego czworonoga przed chłodem i przeciągami panującymi w mieszkaniu. Za obicie posłużyło nam oryginalne i ekstrawaganckie futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu posłania materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Główną zaletą poslania jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, wypełnioną dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest bardzo wygodna i sprężysta. Dodatkowym pozytywem jest fakt, iż kulka jest w 100% hipoalergiczna, co znaczy, że nie będzie powodować podrażnień i zaczerwienień nawet u najbardziej alergicznych czworonogów.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko. 

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa: 

  • miękkie, wygodne i sprężyste
  • nadaje się do prania w pralce
  • dostępne w 3 rozmiarach
  • przyozdobione oryginalnym haftem
  • posiada dwukolorową poduszkę 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska