Współpracuj z nami

Stalowo-popielata torba transportowa dla shih tzu

Kod produktu: AKTO 1281
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Praktyczna i poręczna torba to jeden z tych dodatków, w który z pewnością wyposażyć musisz swojego czworonoga, jeśli często podróżujesz z nim po mieście. Powstała ona dzięki sugestiom naszych stałych klientów, którzy stwierdzili, iż dobrym pomysłem będzie zastosowanie ukochanych przez psów materiałów, które znają z naszych legowisk oraz połączenie ich z niezawodną i bardzo praktyczną formą torby dla psa. Zapewne wielu z Państwa zastanawia się właśnie w jakiej sytuacji owa torba może się sprawdzić? Odpowiedź jest bardzo prosta - w niemal każdej. Jest to przede wszystkim zdecydowane ułatwienie dla tych, którzy jeżdżą pociągami. Polskie linie kolejowe wymagają, aby czworonóg zabezpieczony był w odpowiednim pudełku, skiprze, bądź klatce (które najczęściej są bardzo duże i ograniczają nasze miejsce na nogi), dlatego też nasza torba doskonale wpisuje się w te wymagania, a ze względu na fakt, iż jest lekka i poręczna, to można ją wziąc na kolana. Ponadto, zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się z czworonogiem po różnego rodzaju galeriach handlowych, bądź też sklepach, w których najczęściej istnieje zakaz wprowadzania zwierząt na smyczy. Mamy więc nadzieję, iż po przeczytaniu opisu zalet naszej torby zdecydujecie się Państwo na jej zakup, a Wasz pupil będzie uwielbiał się w niej przebywać, tak bardzo jak uwielbiają to nasze prywatne psy i koty.

Widoczna na zdjęciach powyżej torba dla shih tzu uszyta została z naturalnych materiałów, które dają psu poczucie wyjątkowego komfortu oraz wygody. W omawianym przypadku do jej stworzenia wykorzystaliśmy jeden typ materiału, jednak w różnych kolorach tak by doskonale przyozdobić całość. Jednak w pierwszej kolejności chcielibyśmy się skupić na omówieniu stelażu produktu, który wpływa na komfort maltańczyka - wykonany on bowiem został z bloku pianki poliuretanowej, która posiada tak zwaną funkcję Memory, znaczy to tyle, że nawet po długim okresie nieprawidłowego wykorzystywania ścianki boczne wrócą do pierwotnego kształtu. Za obicie posłużyło nam oryginalne i ekstrawaganckie futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu oraz wnętrza torby materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia nasz produkt jest nie tylko ładny, ale także praktyczny, ponieważ doskonale kryje wszelkie zabrudzenia związane z wykorzystaniem produktu w sezonie jesienno-zimowym. Omawiany produkt wyposażony został także w niewielkich rozmiarów smyczkę, którą przypina się do obroży, bądź szelek zwierzaka. Jej zadaniem jest niedopouszczenie do tego, że czworonóg sam wyskoczy z torby i zrobi sobie krzywdę. Dbając o wygląd całości zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla pieska (haft "the Prince sleeps here"), istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("the Princess sleeps here"). O tym, na jaki haft zdecydowaliście się Państwo prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety torby

  • wyposażona w mini smyczkę uniemożliwiającą psu wyskoczenie ze środka
  • przestronna i bardzo wygodna
  • komfortowa i bardzo praktyczna
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w sezonie jesienno-zimowym, jak i w letnim
  • doskonale izoluje psa od hałasu
  • przyozdobiona haftem

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie tygrysek
Cena od: 140.00 zł
Schodki miętowe
Cena od: 220.00 zł
Śliwkowa piżamka dla psa
Cena od: 50.00 zł
Legowiska