Współpracuj z nami
Posłanie tygrysek

Posłanie tygrysek

Era budy, podartego koca, czy szmaty, na której spoczywał piesek powoli odchodzi w niepamięć. Je
Cena od: 140.00 zł
Posłanie żyrafa

Posłanie żyrafa

Któż nie zna lepiej potrzeb małych psów od ich właścicieli? Od wielu lat obserwujemy zachowani
Cena od: 140.00 zł

Posłania z serii exclusive

Jeśli zastanawiasz się które legowisko łączy w sobie wygodę i przyciąga wzrok każdej osoby, to dobrze że trafiłeś do naszego sklepu zoologicznego. Znajdziesz tu zarówno idealnie ukształtowane łóżko dla małego psa , które zapewni zwierzakowi poczucie bezpieczeństwa, jak i piękny i wygodny materac , który doskonale wpasuje się w wystrój Twojego nowocześnie urządzonego mieszkania. Zakup ładnego i zarazem dobrze dopasowanego do anatomicznych kształtów anatomicznych pupila nie może być przypadkowy, dlatego warto abyś przeczytał parę ważnych wskazówek które ułatwią ci wybór odpowiedniego posłania dla psa lub kota.

  • Rozmiar: Z naszych obserwacji jasno wynika że ten czynnik należy uznać za priorytetowy szczególnie jeśli chodzi o duże psy. Wprawdzie małe yorki z powodzeniem mogą wylegiwać się w łóżku na którym co dziennie odpoczywa dog niemiecki jednak ta zależność nie działa w drugą stronę i duży piez za żadne skarby nie zmieści się do małego posłania. A jeżeli mu się to nawet jakimś cudem uda to tylko na chwilkę a jego wygląd i mina wygląda z goła bardzo komicznie. Idealny wymiar posłania uzyskasz wtedy kiedy dodasz od 15 do 20 cm do maksymalnej długości psa (mierzonej od pyska czworonoga aż do jego do zadu). Oferowane w tym dziale posłania dedykowane są dla małego psa takiego jak york, maltańczyk, mops, chihuahua, ratlerek
  • Materiał: W grę wchodzą różne rodzaje posłań oraz ich zastosowanie dlatego przed zakupem leżanki dla psa musimy mieć jasny pogląd gdzie i w jakich warunkach będzie użytkowany ten produkt. Miękkie i miłe w dotyku futra oraz bawełny wykorzystuje się w posłaniach które na stałe używane są w pomieszczeniach zaś nieco twardsze wodoodporne tkaniny mają zastosowanie w posłaniach stosowanych na zewnątrz (taras, ogródek). Widoczne w tym dziale posłania stworzone zostały z najwyższej jakości futer oraz wypełnione kulką silikonową co sprawia że mogą być wykorzystywane tylko wewnątrz w pomieszczeniach.
  • Estetyka: Wygląd zawsze będzie się liczył wiemy o tym doskonale dlatego nasze posłania zdobimy zawsze materiałami mającymi najwyższą jakość. Stosujemy również inne zdobniki  celem podkreślenia danej formy bądź też zatuszowania szwów technologicznych. W omawianym przypadku tym elementem jest czarny sznur umieszczony na górnym rancie kanapy.
  • Koszt: Ponad połowa klientów ma ograniczony budżet jeśli chodzi o zakup posłania dla psa i my o tym doskonale wiemy, dlatego nasze posłania produkowane są z najlepszych materiałów oraz wypełnień przy relatywnie niskiej cenie produktu końcowego. Dodatkowo produkty z logo York Design wykonywane są ręcznie przez specjalistów z branży co relatywnie przekłada się na ich wysoką jakość, tak więc kupując w naszym sklepie zoologicznym posłanie macie pewność że posłuży ono psu lub kotu przez kilka lat.
Legowiska