Współpracuj z nami

O nas

YORK DESIGN 

Firma York Design rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. W ciągu minionych lat firma wypracowała wysoką pozycję na rynku. Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem działalności o nową branżę - ekskluzywne legowiska oraz ubranka dla psów. Od samego początku zdobyliśmy zaufanie Klientów dzięki solidności i niezawodności oraz indywidualnemu podejściu. Pozwoliło to nam stać się czołowym producentem legowisk oraz ubranek dla psów w Polsce. Nasz towar sprzedaje się bardzo dobrze nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.legowiska dla psów

Cięgle rozwijająca się oferta firmy York Design pozwala sprostać nowym wyzwaniom oraz spełniać potrzeby naszych Klientów. Pragniemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do wyrobów produkowanych z najlepszych  gatunków, wzorów i kolorów, które odpowiadają aktualnym tendencjom w światowej psiej modzie.  Osiągamy wysoki standard przy konkurencyjnych cenach. Oferowany towar w naszym sklepie internetowym jest w 75 % produkowany przez naszą firmę, co zapewnia Państwu konkurencyjną cenę.

Gwarantujemy naszym klientom sprawną obsługę wykwalifikowanej załogi, zdolność dostosowania się do potrzeb i wymagań, a także kreatywność. , z której wydobywamy pomysł na sukces i zdolność utrzymania wysokiej pozycji w branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym York Design. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości, bogatego i zróżnicowanego asortymentu oferowanych przez nas produktów oraz z profesjonalnej obsługi klienta.

Chętnych współpraca z nami zapraszamy do działu WSPÓŁPRACA Z YORK DESIGN

Z poważaniem

Gertruda Czechowicz 

 

Ubranka dla psów futro błękitne
Przejście psa przez zimę bez ciepłego ubranka może poskutkować poważnym przeziębieniem, a co za tym idzie odwiedz
Cena od: 110.00 zł
Ubranka dla psów koszulka dla psa czarna lilia
Piękna bawełniana koszulka koloru czarnego znakomicie sprawdzi się podczas chłodnych, jesiennych dni. Do produkcji t
Cena od: 70.00 zł
Lazurowo-czarny koc dla psa z haftem
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo jak polepszyć jakość życia swojego czworonoga, bądź też chcie
Cena od: 69.00 zł
Kokardka zwykła nr 3
Kokardki są nieodzownym elementem w każdej psiej damy, dodają jej uroku i osobistego wdzięku. Nasze kokardki są bar
Cena od: 8.00 zł
Legowiska