Współpracuj z nami

O nas

YORK DESIGN 

Firma York Design rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. W ciągu minionych lat firma wypracowała wysoką pozycję na rynku. Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem działalności o nową branżę - ekskluzywne legowiska oraz ubranka dla psów. Od samego początku zdobyliśmy zaufanie Klientów dzięki solidności i niezawodności oraz indywidualnemu podejściu. Pozwoliło to nam stać się czołowym producentem legowisk oraz ubranek dla psów w Polsce. Nasz towar sprzedaje się bardzo dobrze nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.legowiska dla psów

Cięgle rozwijająca się oferta firmy York Design pozwala sprostać nowym wyzwaniom oraz spełniać potrzeby naszych Klientów. Pragniemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do wyrobów produkowanych z najlepszych  gatunków, wzorów i kolorów, które odpowiadają aktualnym tendencjom w światowej psiej modzie.  Osiągamy wysoki standard przy konkurencyjnych cenach. Oferowany towar w naszym sklepie internetowym jest w 75 % produkowany przez naszą firmę, co zapewnia Państwu konkurencyjną cenę.

Gwarantujemy naszym klientom sprawną obsługę wykwalifikowanej załogi, zdolność dostosowania się do potrzeb i wymagań, a także kreatywność. , z której wydobywamy pomysł na sukces i zdolność utrzymania wysokiej pozycji w branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym York Design. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości, bogatego i zróżnicowanego asortymentu oferowanych przez nas produktów oraz z profesjonalnej obsługi klienta.

Chętnych współpraca z nami zapraszamy do działu WSPÓŁPRACA Z YORK DESIGN

Z poważaniem

Gertruda Czechowicz 

 

Kokardka zwykła nr 20
Kokardka umocowana jest na plastikowej zapince z grzebykiem lub na bardzo mocnych gumkach silikonowych - do wyboru - (w
Cena od: 8.00 zł
Bezrękawnik dla psa fioletowo-różowy
Nowomodny i przez to wyjątkowy bezrękawnik firmy York Design to ciekawa propozycja na trwającą już jesień dla wła
Cena od: 80.00 zł
Ubranka dla piesków płaczcz różowo-fioletowy w kratkę
Klasyczny płaszcz dla psa w angielskim stylu. Nasza najlepsza projektantka i zarazem właścicielka firmy York Design u
Cena od: 60.00 zł
Fioletowo-czarne majtki dla psa
Jako właściciele yorków i maltańczyków doskonale świadomi jesteśmy tego, iż są to rasy niezwykle wy
Cena od: 26.00 zł
Legowiska