Współpracuj z nami

O nas

YORK DESIGN 

Firma York Design rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. W ciągu minionych lat firma wypracowała wysoką pozycję na rynku. Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów. Ciągły rozwój firmy zaowocował poszerzeniem działalności o nową branżę - ekskluzywne legowiska oraz ubranka dla psów. Od samego początku zdobyliśmy zaufanie Klientów dzięki solidności i niezawodności oraz indywidualnemu podejściu. Pozwoliło to nam stać się czołowym producentem legowisk oraz ubranek dla psów w Polsce. Nasz towar sprzedaje się bardzo dobrze nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.legowiska dla psów

Cięgle rozwijająca się oferta firmy York Design pozwala sprostać nowym wyzwaniom oraz spełniać potrzeby naszych Klientów. Pragniemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do wyrobów produkowanych z najlepszych  gatunków, wzorów i kolorów, które odpowiadają aktualnym tendencjom w światowej psiej modzie.  Osiągamy wysoki standard przy konkurencyjnych cenach. Oferowany towar w naszym sklepie internetowym jest w 75 % produkowany przez naszą firmę, co zapewnia Państwu konkurencyjną cenę.

Gwarantujemy naszym klientom sprawną obsługę wykwalifikowanej załogi, zdolność dostosowania się do potrzeb i wymagań, a także kreatywność. , z której wydobywamy pomysł na sukces i zdolność utrzymania wysokiej pozycji w branży.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym York Design. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości, bogatego i zróżnicowanego asortymentu oferowanych przez nas produktów oraz z profesjonalnej obsługi klienta.

Chętnych współpraca z nami zapraszamy do działu WSPÓŁPRACA Z YORK DESIGN

Z poważaniem

Gertruda Czechowicz 

 

Kokardka dla psa błękitna kryształki
Czy Twój pupil ucieka na sam widok nożyczek? A podczas ucieczki wpada na każdy przedmiot leżący przed nim z powodu
Cena od: 15.00 zł
Hipoalergiczne legowisko dla buldoga francuskiego
Jesteśmy doskonale świadomi tego, że buldożki francuskie to psy niezwykle narażone na wszelkiego rodzaju uczulenia
Cena od: 105.00 zł
Bezrękawnik dla psa czerwono-biały
Tegoroczny, jesienno-zimowy sezon nie może obejść się bez bezrękawników. Kiedyś zarezerwowane wyłącznie do dla
Cena od: 80.00 zł
Obroża dla psa czarna z imieniem
Prezentujemy Państwu wyjątkowo stylową obrożę dla psa którą uszyto z miękkiej, cielęcej skóry w cz
Cena od: 84.00 zł
Legowiska