Współpracuj z nami
Sofa dla psa błękitna

Sofa dla psa błękitna

Pragniesz aby Twój pies spał w komfortowych warunkach? W takim razie prezentowana na zdjęciu sofa
Cena od: 190.00 zł
Sofa dla psa różowa

Sofa dla psa różowa

Piękne mieszkanie to nie tylko odpowiedni dobór koloru ścian, czy dobre rozmieszczenie pokoi. Pod
Cena od: 190.00 zł
Legowisko dla yorka lub innego psa czarno-fioletowe

Legowisko dla yorka lub innego psa czarno-fioletowe

Sofa to doskonała forma legowiska, którą uwielbiają yorki oraz maltańczyki. Jej wygodna poducha
Cena od: 190.00 zł
Legowisko dla yorka sofa fioletowa

Legowisko dla yorka sofa fioletowa

Cóż to za legowisko dla psa, które można używać zarówno zimą, jak i latem? Odpowieź jest pr
Cena od: 190.00 zł
Legowisko dla yorka sofa pistacjowa

Legowisko dla yorka sofa pistacjowa

Nowa propozycja York Design idealnie wpisuje się zimowe trendy. Na coraz chłodniejsze dni nasza fi
Cena od: 190.00 zł
Sofa ecru

Sofa ecru

Królewski pies powinien leżeć w królewskim łożu. Przedstawione na zdjęciu legowisko dla psa t
Cena od: 190.00 zł

Sofa dla psa

W naszym sklepie zoologicznym York Design znajdziesz ładnie zaprojektowane i funkcjonalne produkty dla psów i kotów które wytwarzane są przez naszych pracowników. Legowiska projektowane i produkowane są z troską o Ciebie, Twojego psa i Twój dom. Zawsze dbamy o środowisko, dlatego nasze posłania dla psów i kotów wykonywane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów co daje nam gwarancję że produkt gotowy nie tylko będzie ładnie wyglądał ale również posłuży Twojemu pupilowi przez kilka lat. Oferowane przez nas posłania są zgodne z najnowszymi trendami, zarówno w zakresie projektowania wnętrz, jak i mody. Dla łatwiejszej nawigacji w sklepie nasze produkty posegregowaliśmy według kształtu oraz kolorystyki. W tej kategorii znajdą Państwo legowiska dedykowane dla małych oraz średnich psów które aby zasnąć potrzebują naprawdę wygodnego i przytulnego posłania.

Charakterystyka legowisk typu sofa

Ten rodzaj legowiska zaprojektowaliśmy z myślą o czworonogach zaliczanych do ras miniaturowych bowiem to właśnie one kochają wylegiwać się na miękkich i niezmiernie delikatnych tkaninach. Nasze posłania dla psów uszyte są z najwyższej jakości materiałów takich jak sztuczne futro oraz delikatna bawełna które zapewnią Twojemu zwierzakowi najwyższy komfort snu. Do produkcji naszych sof dopuszczane są tylko takie tkaniny które gwarantują nie tylko wysoki komfort snu ale również sprawiają że dany produkt zachowa swój nowoczesny design przez kilka następnych lat. Każde legowisko z tej kategorii wypełnione zostało sztucznym puchem który nie tylko sprawia że sofa jest miękka i wygodna ale również idealnie izoluje pupila przed chłodem nadciągającym z podłoża (płytki, marmur). Kolejną ważna cechą tego wypełnienia jest fakt że posiada ono właściwości ma antyalergiczne i przeciw grzybicze co jest nie bez znaczenia w utrzymaniu higieny osobistej pupila.  Spora część oferowanych przez nas produktów w tej kategorii ozdobiona została pięknym, niepowtarzalnym haftem, który podkreśla niepowtarzalny design każdego z nich.

Jak utrzymać sofę w czystości

Prawie wszystkie nasze posłania nadają się do prania w pralce. Według nas ta metoda jest najprostszą i najszybszą aby przywrócić legowisko do stanu używalności przez psa.  Wprawdzie dawno temu panowała wszechobecna opinia że pranie ręczne jest delikatniejsze dla tkanin jednak w przypadku produktów dla zwierząt nie mamy kontroli nad dokładnym zmyciem ani usunięciem detergentu z wnętrza sofy. Zwykle piorąc daną rzecz ręcznie zużywamy za dużo detergentu w porównaniu z praniem w pralce co jak wiadomo ma ogromny wpływ na środowisko naturalne, dlatego nasze produkty zostały zaprojektowane oraz wykonane w taki sposób aby można je było poddać czyszczeniu w pralce (stosując się do zaleceń umieszczonych na metce każdego z produktów).
Piorąc nasze posłanie można stosować delikatne środki, które NIE zawierają wybielacza lub chloru. Nie zalecamy również stosowania detergentów do bieli -lepszym rozwiązaniem jest użycie płynu do płukania tkanin z przeznaczeniem dla tkanin kolorowych. Odświeżoną sofę należy lekko odwirować a następnie wyciągnąć z pralki, w miarę potrzeby uformować a następnie pozostawić do swobodnego wyschnięcia.

Powyższe informacje stanowią jedynie ogólny zarys poszczególnych projektów i z pewnością nie uwzględniają wielu interesujących szczegółów dlatego zapraszamy do zapoznania się dodatkowo z każdym modelem. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów które dostępne są w zakładce kontalt.

najczęściej szukane: sofa dla yorka, sofa dla małego psa

Legowiska