Współpracuj z nami

Domek HSH różowy

Kod produktu: LEDO 1096
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
190.00 szt
200.00 szt
Informacje

Decydując się na podjęcie opieki nad żywą istotą, w tym nad małym pieskiem, należy dokładnie przeanalizować jego potrzeby. Zakup miski, smyczy, czy ubranka nie wystarcza. Trzeba pamiętać o tym, że psy również chcą mieć miejsce tylko i wyłącznie dla siebie, w którym będą mogły uciąć sobie drzemkę, czy odpocząć po całym dniu przygód. Tym Państwu, którzy właśnie stoją przed wyborem legowiska dla swojego czworonoga proponujemy zakup jednej z naszych budek z serii "Home sweet home" by one także poczuły się u Was w mieszkaniu jak w domu. 

Konstrukcja powyżej prezentowanej budki wykonana została z bardzo wytrzymałej pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm, dzięki czemu doskonale wygłusza ona hałas z otoczenia, oraz chroni naszego malucha przed chłodem i przeciągami. Ścianki obite zostały bardzo miłym w dotyku futerkiem koloru jasnoróżowego.  Wewnętrzna strona domku pokryta została czarną bawełną dzięki czemu wszystkie zabrudzenia - takie jak wypadająca sierść czy też plamy po błocie - nie są w ogóle widoczne. Aby jeszcze bardziej umilić psu odpoczynek, zdecydowaliśmy się na umieszczenie czarnej poduszki wewnątrz domku. Jej wnętrze składa się z dużej ilości kulek silikonowych, dzięki czemu poduszeczka jest bardzo miękka i chroni psa przed zimnem od podłoża. Nad wejściem do domku umieszczony został bardzo ładny, haftowany motyw przedstawiający psią kość oraz napis Home Sweet Home.

Budkę w razie zabrudzeń bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na delikatne wirowanie, oraz aby temp. nie przekraczała 40 stopni.

Nowy produkt dostępny jest w dwóch wielkościach. Mniejszy odpowiedni będzie dla ratlerków, yorków oraz maltańczyków, których waga nie przekracza 3 kg natomiast większy proponujemy pupilom, których waga ciała waha się w granicach od 3 kg do 5 kg.

Zalety domku: 
  • posiada bardzo ładny, elegancki haft
  • można prać go w pralce
  • chroni pieska przed chłodem i przeciągami, oraz doskonale wygłusza
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • środek wyściełany czarną bawełną

Wymiary domku :

  • 38 x 40 x 40
  • 45 x 50 x 50

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska