Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Kombinezon biało-niebieski Kombinezon biało-niebieski

powrót wydrukuj

Kombinezon biało-niebieski


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa

ubranko dla psa

Cena:

85.00 zł


Informacje

Widoczny powyżej na zdjęciach kombinezon powstał z myślą o psach, które nie przepadają za spacerami, kiedy na zewnątrz panują siarczyste mrozy. Od wielu lat naszym głównym celem jest zapewnienie wszystkim małym czworonogom przede wszystkim wygody i pełnej swobody. Istotnym jest także dla nas, by psy bardzo dobrze chronione były od zimna i wiatru. Idealną propozycją dla najbardziej wymagających piesków będzie kombinezon zimowy. Całą kolekcję możecie Państwo zobaczyć po kliknięciu w ten link, lecz teraz chcielibyśmy nakreślić profil biało-niebieskiego ubranka.

Widoczny na zdjęciach powyżej kombinezon dla psa uszyty jest z białego ortalionu, a podszyty niebieskim polarem. Dzięki wykorzystaniu takich materiałów ubranko jest naprawdę bardzo ciepłe i chroni psa przed opadami śniegu czy deszczu. Kolejnym atutem produktu jest fakt, iż posiada ono kaptur, który założyć można psu na głowę w razie siarczystych mrozów. W pasie ściągane jest ono gumką, dzięki czemu ubranko dobrze układa się do budowy anatomicznej psa. Kombinezon ponadto wykończony został niebieskimi ściągaczami, które umieściliśmy na łapkach. 

W razie zabrudzeń ubranko bez problemu wyprać można w pralce, pamiętać należy jednak o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety kombinezonu dla psa: 

  • doskonale chroni przed zimnem i wiatrem
  • posiada kaptur
  • powstał w wyniku połączenia ortalionu z polarem
  • można go prać w pralce
  • wykończone ściągaczami 

 

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.