Współpracuj z nami

Kamizelka czerwono-czarna

Kod produktu: UBKA 1137
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Bardzo często zadajecie nam Państwo pytania co zrobić, gdy pupil nie chce chodzić w ubranku, które mu kupiliśmy. Niestety na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W wielu przypadkach sprawdza się rozwiązanie, gdy po prostu codziennie ubieramy czworonogowi jego odzienie i przyzwyczajamy go do nowej sytuacji. Niektóre psy jednak nie chcą się do tego przyzwyczaić i protestują. Bunt wynikać może przede wszystkim z faktu, iż ubranko za bardzo przylega do ciała, lub też łapki są zakryte. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom tych najbardziej wymagających, nasi projektanci zdecydowali się stworzyć kolekcję ubranek - kamizelek, które gwarantują najwyższą wygodę. 

Elegancka, czerwona kamizelka polarowa powstała w wyniku połączenia najwyższej jakosci tkanin, które nasza firma sprowadza z Anglii i Francji. Sprawdzi się ona idealnie zarówno podczas porannych, czy wieczornych spacerów, kiedy temperatura oscyluje w granicach zera, jak i podczas joggingu. Na pleckach posiada ona zamek błyskawiczny, który zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza samą czynność zakładania kamizelki. Aby uniemożliwić dostanie się przeszywającego zimnego powietrza pod ubranko, na łapkach, oraz na tułowiu umieściliśmy czarne ściągacze. 

Kamizelka to doskonały prezent dla Twojego przyjaciela - ubierz go, a zobaczysz jak pięknie będzie wyglądać.

W razie zabrudzeń produkt bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety kamizelki dla psa:
  • nie krępuje ruchów psa
  • ciepła i miła w dotyku
  • doskonale chroni przed chłodem i wyziębieniem organizmu
  • można prać ją w pralce
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska