Współpracuj z nami

Różyczka lazurowa

Kod produktu: LEOK 1218
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Ekstrawaganckie i eleganckie legowisko, posiadające aż 8 ścianek bocznych doskonale chronić będzie Twojego psa przed chłodem i przeciągami panującymi w mieszkaniu. Nasz nowy produkt polecany jest szczególnie dla psów, których waga nie przekracza 8/10 kg, a które cenią sobie wygodę i wysoki standard wypoczynku. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie wykonane zostało w taki sposób, by zagwarantować Twojemu pupilowi maksimum wygody, a przy tym jest bardzo ładne i oryginalne. 

Prezentowane powyżej spanie w całości (poduszka i ścianki boczne) wykonane zostało z kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest wygodna i miękka, macie więc gwarancję, iż Wasz pies będzie się czuł w legowisku niezwykle komfortowo. Dodatkową zaletą wypełnienia jest fakt, iż jest ono w 100% hipoalergiczne, co znaczy, że z legowiska korzystać mogą nawet najbardziej alergiczne czworonogi. Spanie obite zostało ponadto delikatnym, lazurowym futerkiem, którego struktura nie jest w całości gładka, a posiada dużą ilość małych wypustek. Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona także obita jest futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska: 

  • posiada aż 8 ścianek bocznych
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • ma hipolaregiczny wsad
  • posiada dwustronną poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm
 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska