Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Czerwony komplet kąpielowy york Czerwony komplet kąpielowy york

powrót wydrukuj

Czerwony komplet kąpielowy york


Nie wiesz czy ubranko będzie pasować na twojego psa ?

Sprawdź jak zmierzyć psa

ubranka dla psów

Cena:

100.00 zł
120.00 zł


Informacje

Bardzo wiele osób zadaje nam pytania czy nasze pieski lubią brać kąpiel i jeśli nie, to co robimy by były spokojne zarówno przed, jak i po myciu. Odpowiedź jest prosta! Każdy z naszych czworonogów posiada swój ulubiony komplet kąpielowy, dzięki któremu relaksuje się po kąpieli. W naszej ofercie w najbliższym czasie pojawi się kilka innych propozycji takich zestawień, jednak aktualnie chcemy ukazać Państwu zestaw w kolorze karmazynowym, który składa się z szlafroka, kocyka/ręcznika, oraz poduszki w kształcie kostki. Wszystkie elementy zestawu obszyte zostały frotą, która bardzo dobrze wchłania wodę. 
Ręcznikiem bezpośrednio po kąpieli wytrzeć możemy pieska, lub też okryć go by zapewnić mu więcej ciepła (tak jak pokazane jest to na zdjęciu). Posiada on ponadto haft z pieskiem, dzięki czemu każdy domownik wiedzieć będzie do kogo należy kocyk. :) Szlafrok, który zakładamy na pieska po kąpieli chroni go przed przeciągami i chłodem, umożliwia mu także szybsze wyschnięcie. Poduszka w kształcie kości wypełniona została dużą ilością kulek silikonowych dzięki czemu jest ona bardzo miękka i umożliwia pieskowi ucięcie sobie słodkiej drzemki po kąpieli. Wszystkie elementy wykończone zostały atłasową lamówką, która doskonale kontrastuje z karmazynowym kolorem froty. 

Mamy nadzieję, że nasz komplet kąpielowy sprawi, że Państwa pupil pokocha kąpiele i czerpał będzie z nich ogromną przyjemność. 
W razie zabrudzeń komplet prać można w pralce, należy jednak pamiętać by ustawić program na delikatne wirowanie i temp. 40 stopni. 

Zalety kompletu kąpielowego:
  • chroni przed chłodem i zapewnia ciepło
  • umożliwia szybsze wyschnięcie po kąpieli
  • ma niepowtarzalny design
  • ozdobiony haftem małego pieska

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.