Współpracuj z nami

Popielato-różowy kocyk z wypustkami

Kod produktu: LEKO 1241
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Projektanci naszej firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak trudne jest utrzymanie niektórych mebli w naszym mieszkaniu (łóżko, sofa w salonie) z których to najczęściej korzysta nasz pies, dlatego postanowili zaprojektować kilka praktycznych dodatków, które pomogą nam utrzymać nasze drogocenne przedmioty w należytym stanie. Jednym z takach elementów wyposażenia mieszkania jest prezentowany przez nas dzisiaj kocyk dla psa. Sprawdzi się on nie tylko w domu ale także na tylnej kanapie naszego samochodu - gdzie jak wiadomo najczęściej podróżuje nasz czworonożny przyjaciel. Tym Państwu, którzy chcieliby stworzyć niepowtarzalny komplet, proponujemy zakup legowiska standardowego, bądź też torby transportowej, które powstały dzięki wykorzystaniu tych samych materiałów co widoczny na zdjęciach powyżej kocyk. 

Zewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciach powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, popielatego futerka minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze pudrowego różu, dzięki czemu całość wygląda uroczo i doskonale pasować będzie do każdej modnej, czworonożnej damy. Zdecydowaliśmy się na takie materiały, ponieważ poza tym, że wyglądają razem bardzo ładnie i tworzą nietuzinkową całość, to są niezwykle miłe w dotyku i ciepłe, dzięki czemu doskonale chronić będą wszystkie małe zmarzluchy przed zimnem. Całość wykończona została różową, atłasową lamówką i ozdobiona różowym haftem przedstawiającym napis „The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska - „The Prince sleeps here". O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety kocyka dla psa: 

  • przyozdobiony haftem
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać w podróży
  • ciepły, miły w dotyku i bardzo przytulny
  • wykonany z futerek najwyższej jakości
  • doskonale chroni tapicerkę od zadrapań

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska