Współpracuj z nami

Popielato-różowe posłanie dla bolończyka

Kod produktu: LEST 1223
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Pewnie każda z przedstawicielek płci pięknej, która w tym momencie znajduje się na naszej stronie internetowej przyzna nam rację, kiedy wysnujemy wniosek, iż niebanalne stylizacje i ekstrawaganckie dodatki stanowią o całym uroku mieszkania. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasi klienci różni są pod względem upodobań, charakteru, czy oczekiwań, dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie tylu różnych wariantów legowisk standardowych, aby każdy z Was znalazł coś dla swojego czworonoga, a jednocześnie, aby posłanie spełniało jego wymagania estetyczne. W tej chwili chcielibyśmy zaprezentować Państwu sylwetkę typowo kobiecego posłania, na którym nie powstydziłby się odpoczywać nawet Chihuahua z Beverly Hills.

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie wykonane zostało z najwyższej jakości półproduktów i materiałów, oraz stworzone z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Wiemy z doświadczenia, jak wymagające pod względem wygody są psy małych i średnich gabarytów, dlatego też, postawiliśmy jednocześnie na wygląd i funkcjonalność posłania. Ścianki boczne produktu wykonane zostały z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, dzięki której legowisko zawsze powracać będzie do swoich pierwotnych kształtów, nawet gdy Wasz pupil będzie korzystał z niego niewłaściwie przez długi czas. Na ścianki naciągnęliśmy bardzo dobrze znany już naszym stałym klientom popielaty materiał minky, który charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek, dzięki którym całość nie tylko wygląda interesująco, ale przede wszystkim jest wygodna. Aby nieco rozweselić posłanie postanowiliśmy jego górny rant obić pudroworóżowym futerkiem o takiej samej strukturze. Nie zostanie to bez znaczenia, kiedy Twój znużony snem pies oprze swoją główkę o ściankę boczną. Tym, co rzeczywiście wpływa na wygodę i komfort snu psa, jest poduszka, którą znajdziecie Państwo wewnątrz posłania. Jej główną zaletą jest fakt, iż wypełniona ona została w 100% hipoalergicznym wsadem, dzięki czemu z posłania będą mogły korzystać nawet bardzo alergiczne czworonogi. Jej struktura sprawia ponadto, iż poduszka jest bardzo sprężysta i dopasowuje się do kształtów anatomicznych czworonoga. Dbając o wygląd posłania postanowiliśmy obić ją z dwóch stron różnymi materiałami, tak byście to Państwo mieli możliwość decyowania o tym, jak będzie wyglądało spanie. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu z posłania korzystać będzie można zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princes sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu haft przeznaczony dla pieska z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.     

W razie zabrudzeń posłanie dla bolończyka z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • wygodne, miękkie i sprężyste
  • posiada dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • w 100% hipoalergiczne
  • nadaje się do prania w niskiej temp.
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • idealne dla psów schorowanych i alergicznych
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Brązowo-ecru sukienka dla psa
Cena od: 69.00 zł
Torba niebieska kratka
Cena od: 140.00 zł
Pled zielono-czarny z dodatkami
Cena od: 69.00 zł
Legowiska