Współpracuj z nami

Popielato-różowa torba dla papillona Princess

Kod produktu: AKTO 1291
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Jeżeli należycie Państwo do grona osób, które cenią sobie stałe przebywanie ze swoim czworonożnym przyjacielem, to z pewnością spodoba się Wam prezentowany przez nas produkt, który zdecydowanie ułatwi Wam transportowanie swojego ukochanego czworonoga. Właściciele papillonów zapewne się z nami zgodzą, kiedy wysnujemy wniosek, iż jest to rasa niezwykle intelignetna, wręcz idealna, jednak bardzo wrażliwa i zaborcza w stosunku do swojego właściciela. Natura, która obdarzyła papillona ciekawością poznawczą i inteligencją, dała mu w pakiecie także ogromną wrażliwość i delikatność. Chęć przebywania papillonów z ich właścicielami jest niezwykle silna, jest to rasa, która chętnie będzie uczestniczyć w życiu codziennym domowników, oraz chętnie znajdzie się w centrum uwagi. Przedstawiciele tej rasy pozostawione same sobie mogą być naprawdę nie do zniesienia, niszcząc wiele przedmiotów dookoła siebie. Przychodząc więc na pomoc zarówno psom, jak i ich właścicielom proponujemy Państwu zakup jednej z naszych oryginalnych i praktycznych toreb dla psa, które umożliwią ciekawskim papillonom stałą obserwację zmieniającego się otoczenia, oraz ciągłe przebywanie ze swoim ukochanym właścicielem. Nasz transporter niczym nie różni się od toreb, z których na codzień korzystamy, dzięki czemu może stać się także ciekawym elementem ozdobnym właściciela. 

Popielato-różowa torba dla papillona Princess

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad faktem, czy nasz transporter posiada jakieś inne zalety poza eleganckim wyglądem i oryginalnym designem, to z pewnością nie zaskoczy Was opis produktu. Nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, oraz dogłębna analiza potrzeb papillonów pozwoliła nam stworzyć torbę, w której psy te poczują się zarówno bezpiecznie, jak i komfortowo. Gruby na 3 cm blok pianki poliuretanowej nie tylko chronić będzie zwierzaka od zimna, czy opadów atmosferycznych, ale także hałasu, dzięki czemu pies w każdej chwili będzie mógł uciąć sobie energetyzującą drzemkę podczas podróży. Do obicia pianki posłużył nam sprawdzony już wielokrotnie materiał, futerko minky, które w tym produkcie wykorzystane zostało w dwóch kolorach. Główną zaletą tego materiału jest fakt, iż nie jest całkowicie gładki, a posiada dużą ilość wypustek, dzięki czemu całość jest wygodniejsza dla zwierzęcia. Do obicia zewnętrznej strony wykorzystaliśmu futerko w kolorze jasnego popielu, zaś górny rant, oraz wnętrze torby obszyte zostały różowym materiałem. Takie a nie inne połączenie kolorystyczne nie tylko doskonale sprawdzi się przy maskowaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale przede wszystkim doskonale pasować będzie do wszelkiego rodzaju stylizacji właściciela papillona. Dbając o bezpieczeństwo psa zdecydowaliśmy się na zamontowanie niedługiej smyczki we wnętrzu torby, która przypięta do obroży, bądź też szelek czworonoga uniemożliwi mu wyskoczenie ze środka i zrobienie sobie krzywdy. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściankach bocznych, które przedstawiają napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Istnieje jednak możliwość naszycia wariantu dla psa - ''The Prince sleeps here". O Państwa decyzji prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.   

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety torby dla papillona

  • wygodna, poręczna i elegancka
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • mogą z niej korzystać także psy innych ras, oraz koty
  • przyozdobiona eleganckim haftem
  • doskonale izoluje zwierzę od zimna i hałasu
  • posiada wytrzymałe taśmy nośne
  • wyposażona w mini smyczkę
  • łatwa do utrzymania w czystości

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi, są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska