Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Popielato-różowa torba dla papillona Princess Popielato-różowa torba dla papillona Princess Popielato-różowa torba dla papillona Princess

powrót wydrukuj

Popielato-różowa torba dla papillona Princess


Cena:

150.00 zł
180.00 zł


Informacje

Jeżeli należycie Państwo do grona osób, które cenią sobie stałe przebywanie ze swoim czworonożnym przyjacielem, to z pewnością spodoba się Wam prezentowany przez nas produkt, który zdecydowanie ułatwi Wam transportowanie swojego ukochanego czworonoga. Właściciele papillonów zapewne się z nami zgodzą, kiedy wysnujemy wniosek, iż jest to rasa niezwykle intelignetna, wręcz idealna, jednak bardzo wrażliwa i zaborcza w stosunku do swojego właściciela. Natura, która obdarzyła papillona ciekawością poznawczą i inteligencją, dała mu w pakiecie także ogromną wrażliwość i delikatność. Chęć przebywania papillonów z ich właścicielami jest niezwykle silna, jest to rasa, która chętnie będzie uczestniczyć w życiu codziennym domowników, oraz chętnie znajdzie się w centrum uwagi. Przedstawiciele tej rasy pozostawione same sobie mogą być naprawdę nie do zniesienia, niszcząc wiele przedmiotów dookoła siebie. Przychodząc więc na pomoc zarówno psom, jak i ich właścicielom proponujemy Państwu zakup jednej z naszych oryginalnych i praktycznych toreb dla psa, które umożliwią ciekawskim papillonom stałą obserwację zmieniającego się otoczenia, oraz ciągłe przebywanie ze swoim ukochanym właścicielem. Nasz transporter niczym nie różni się od toreb, z których na codzień korzystamy, dzięki czemu może stać się także ciekawym elementem ozdobnym właściciela. 

Popielato-różowa torba dla papillona Princess

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad faktem, czy nasz transporter posiada jakieś inne zalety poza eleganckim wyglądem i oryginalnym designem, to z pewnością nie zaskoczy Was opis produktu. Nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, oraz dogłębna analiza potrzeb papillonów pozwoliła nam stworzyć torbę, w której psy te poczują się zarówno bezpiecznie, jak i komfortowo. Gruby na 3 cm blok pianki poliuretanowej nie tylko chronić będzie zwierzaka od zimna, czy opadów atmosferycznych, ale także hałasu, dzięki czemu pies w każdej chwili będzie mógł uciąć sobie energetyzującą drzemkę podczas podróży. Do obicia pianki posłużył nam sprawdzony już wielokrotnie materiał, futerko minky, które w tym produkcie wykorzystane zostało w dwóch kolorach. Główną zaletą tego materiału jest fakt, iż nie jest całkowicie gładki, a posiada dużą ilość wypustek, dzięki czemu całość jest wygodniejsza dla zwierzęcia. Do obicia zewnętrznej strony wykorzystaliśmu futerko w kolorze jasnego popielu, zaś górny rant, oraz wnętrze torby obszyte zostały różowym materiałem. Takie a nie inne połączenie kolorystyczne nie tylko doskonale sprawdzi się przy maskowaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń, ale przede wszystkim doskonale pasować będzie do wszelkiego rodzaju stylizacji właściciela papillona. Dbając o bezpieczeństwo psa zdecydowaliśmy się na zamontowanie niedługiej smyczki we wnętrzu torby, która przypięta do obroży, bądź też szelek czworonoga uniemożliwi mu wyskoczenie ze środka i zrobienie sobie krzywdy. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściankach bocznych, które przedstawiają napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Istnieje jednak możliwość naszycia wariantu dla psa - ''The Prince sleeps here". O Państwa decyzji prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.   

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety torby dla papillona

 • wygodna, poręczna i elegancka
 • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
 • mogą z niej korzystać także psy innych ras, oraz koty
 • przyozdobiona eleganckim haftem
 • doskonale izoluje zwierzę od zimna i hałasu
 • posiada wytrzymałe taśmy nośne
 • wyposażona w mini smyczkę
 • łatwa do utrzymania w czystości

Wymiary torby: 

 • wysokość 25 cm
 • szerokość (mierzona u podstawy) 25 cm
 • bok  47 cm

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi, są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.