Współpracuj z nami

Beżowo-różowa torba dla małego psa lub kota

Kod produktu: AKTO 1280
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Elegancja i szyk to tylko niektóre z określeń, które doskonale opisują nasze produkty. Jako projektanci oraz wykonawcy ekskluzywnych ubranek, czy legowisk dla psów i kotów musimy stale nie tylko wprowadzać do naszej oferty nowe produkty, ale także unowocześniać te starsze, już sprawdzone przez określone grono klientów. Bardzo cieszy nas fakt, iż coraz więcej osób decyduje się zrezygnować z niewygodnego i nieporęcznego, plastikowego transportera dla swojego zwierzaka na rzecz jednej z naszych niezykłych toreb. Niestety, nie jest to jednak liczba, która zadowalałaby nas jako właścicieli psów. Naszym zdaniem jeszcze nie wszyscy zdecydowali się na zmianę, ponieważ nie do końca rozumieją zalety, jakie posiadają torby. Chcąc więc nieco wpłynąc na Waszą decyzję, bądź też zachęcić Was do zaopatrzenia swojego czworonoga w bardzo wygodną torbę chcielibyśmy w dniu dzisiejszym zaprezentować profil i zalety jednej z nich. Mamy nadzieję, że nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół znacząco wpłynie na samopoczucie czworonoga, który pokocha przemieszczanie się np. po mieście ze swoim właścicielem.

Widoczny na zdjęciach powyżej model torby powstał przy współpracy z trzema naszymi stałymi klientkami, które na co dzień zabierają swoje czworonożne pociechy nie tylko na spacer, ale również do centrum handlowego, czy też wizytę u znajomych. Ich zdaniem połączenie ze sobą funkcji staromodnego transportera, oraz eleganckiej torebki sprawdza się idealnie. Za konstrukcję i stelaż transportera posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej, która idealnie sprawdza się w natarciu z małym szczeniakiem. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada funkcję "Memory", co znaczy, że nawet po dłuższym okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne wracają do pierwotnego kształtu. Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze ecru, o strukturze małych wypustek. Górny rant ścianek bocznych, oraz wnętrze torby przyozdobione zostały tym samym materiałem, tylko w jasnoróżowym odcieniu, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Mocne i wytrzymałe pasy nośne nie tylko ułatwią utrzymać torbę, ale także utrzymają ciężar nawet do kilkunastu kilogramów. Dbając o elegancki wygląd, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), istnieje jednak możliwość zmiany i stowrzenia posłania dla pieska z haftem "The Prince sleeps here". Informację o tym, na jaki wzór zdecydowaliście się Państwo prosimy podać w komentarzu do zamówienia. 

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.

Zalety torby

  • wygodna, praktyczna i bardzo poręczna
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • doskonale izoluje zwierzę od hałasu i zgiełku
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • posiada mini smycz, która uniemożliwi psu wyskoczenie z jej środka
  • przyozdobiona eleganckim haftem

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska