Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Lazurowo-czarna poduszka elegancka Lazurowo-czarna poduszka elegancka

powrót wydrukuj

Lazurowo-czarna poduszka elegancka


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
45 x 60 75.00 PLN szt
60 x 80 95.00 PLN szt


Informacje

Najnowsza seria legowisk - poduszek - powstała z myślą o wszystkich pieskach, których waga nie przekracza 14/15 kg. Naszym głównym celem było stworzenie posłania, na którym nawet piesek bez rasy poczuje się "królewsko".
Z poduszek korzystać można zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie, gdzie Wasz pupil będzie mógł korzystać z ciepłych promieni słonecznych.
Najnowsza poduszka, którą widzicie Państwo na zdjęciach powyżej, wykonana została z najlepszej jakości materiałów. Jej dwustronne obicie stanowi lazurowe, miłe w dotyku futerko, które posiada strukturę małych wypustek, jest to szerzej znane futerko "minky". Wsad posłania to hipoalergiczna kulka silikonowa, którą wykorzystujemy do produkcji naszych legowisk już od dłuższego czasu. Całość przyozdobiona została czarną, polarową falbaną, oraz haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kostką dla psa.
 
Dbając ponadto o to, aby Waszym pupilom było ciepło również w chłodniejszych porach roku, stworzyliśmy kolekcję kocyków, które wykonane zostały z tych samych materiałów, co poduszeczki. Pled, który kolorystycznie pasował będzie do widocznego powyżej posłania idealnie komponował będzie się z naszą oyginalną poduszką
 
 idealnie komponował będzie się z naszą oyginalną poduszką 
 
W razie większych zabrudzeń produkt nadaje się do prania w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z ustawionym programem na niskie wirowanie.
 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
 
Zalety poduszki dla psa:
  • dwustronna
  • miękka, wygodna i bardzo elegancka
  • przyozdobiona haftem
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • wykończona falbanką

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.