Współpracuj z nami

Czarno-czerwona torba dla kota Prince

Kod produktu: AKTO 1289
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Dla wielu właścicieli kotów podróżowanie ze swoim czworonogiem to jeden z najpoważniejszych kłopotów - koty bowiem z natury nie lubią być uwięzione choćby na chwilę w transporterze. Ograniczenie wolności kojarzyć im się może głównie z wizytą u weterynarza, który nie jest ich ulubioną osobą. Aby jednak nieco osłodzić kotom podróżowanie (nie tylko do kliniki) zdecydowaliśmy się stworzyć elegancką i praktyczną torbę, w której poczują się one jak w legowisku, a nie jak w klatce. Jako iż sami jesteśmy właścicielami kilku kotów, pozwoliło nam to na dogłębne przeanalizowanie ich potrzeb i oczekiwań. Doszliśmy do wniosku, iż transportery, które całkowicie pozbawiają zwierzę wolności budzą frustrację, a próba wsadzenia zwierzęcia do ich środka może spotkać się ze sprzeciwem i niechęcią. Nasz innowacyjny krój torby dla kota nie tylko pozwoli mu na wygodne ułożenie się w jej wnętrzu, ale przede wszystkim zapewnią mu odrobinę wolności, bowiem przebywając w naszym transporterze, kot może jednocześnie wychylić swoją głowę i obserwować zmieniające się otoczenie. Nie musicie się Państwo jednak martwić o bezpieczeństwo swojego pupila, bowiem w środku torby zamontowana została niewielka smyczka, która przypięta do obroży, bądź też szelek zwierzęcia uniemożliwi mu wyskoczenie z jej wnętrza. Zachęcamy więc Państwa do zakupu naszego innowacyjnego wynalazku i do częstszego podróżowania ze swoim ukochanym pupilem. Nosidełko sprawdzi się także kiedy jesteśmy w posiadaniu niewielkiego psa, takiego jak york, maltańczyk, shih tzu, czy pudelek. 

Czarno-czerwona torba dla kota 

Nasza dbałość o każdy, nawet najmnieszy szczegół, oraz dogłębne przeanalizowanie potrzeb kotów umożliwiły nam najpierw zaprojektowanie, a następnie stworzenie innowacyjnej torby. Zastanawiacie się Państwo czy zakup torby dla swojego kota to dobra decyzja? My od siebie możemy jedynie powiedzieć, iż na codzień z niej korzystamy, kiedy podróżujemy z naszymi kotami zarówno samochodem, jak i pociągami - szczerze możemy się przyznać, iż nasze pupile uwielbiają przebywać w swoich torbach, w których to śpią nawet wtedy, kiedy jesteśmy już w domu. Doskonała izolacja od zimna i hałasu sprawiają, że kot czuje się wygodnie, komfortowo i bezpiecznie. Stelaż naszej torby dla kota wykonany został z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, która to stanowi o kształcie produktu oraz jego walorach izolujących. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż posiada funkcję Memory, znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania, jakim może być np. oparcie się całym ciężarem ciała na ściance bocznej, ścianki wrócą do swojego pierwotnego kształtu, co gwarantuje długowieczność produktu. Do obicia transportera posłużyły nam dwie tkaniny, które to rzeczywiście wpływają na komfort czworonoga. Zewnętrzną stronę torby stanowi czarne, miłe w dotyku futerko minky, które ze względu na swoją strukturę i kolorystykę doskonale zamaskuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia związane z użytkowaniem. Górny rant torby, oraz jej wnętrze wykonane zostały z tego samego materiału, jednak w kolorze intensywnej czerwieni, dzięki czemu całość wygląda bardzo oryginalnie. Zastosowanie takich, a nie innych tkanin będzie miało doskonały wpływ na komfort i samopoczucie Twojego kota. Nasze nosidełko wyposażone zostało ponadto w mocne pasy nośne, które udźwigną nawet średniej wielkości kota. Ponadto, jak już wcześniej wspomnieliśmy, wewnątrz znajdziecie Państwo niewielką smyczkę. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściankach bocznych, które przedstawiają napis "The Prince sleeps here" - jest to wariant dla chłopca. Istnieje jednak możliwość naszycia wariantu dla kotki - ''The Princess sleeps here". O Państwa decyzji prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.   

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów. 

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety torby

  • wyposażona w mini smyczkę, która uniemożliwi zwierzęciu wyskoczenie ze środka
  • mogą z niej korzystać zarówno koty, jak i psy
  • przyozdobiona eleganckim haftem
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • posiada mocne pasy nośne
  • doskonale izoluje zwierzę od zimna i hałasu
  • lekka i poręczna

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi, są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska