Współpracuj z nami

Posłanie niebiesko-czarne z łapką

Kod produktu: LEST 1041
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę, ponieważ szukacie czegoś ekskluzywnego, oryginalnego i jednocześnie o wysokim standardzie, to możecie zakończyć poszukiwania. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu sylwetkę niemal „niebiańskiego”, futerkowego legowiska, który zapewni Waszemu pupilowi niezwykle komfortowy i głęboki sen. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom tym czworonogom, które mają wysokie wymagania jeżeli chodzi o miejsce do snu,nasi styliści stworzyli komfortowe posłanie, które w całości wykonane zostało z dwóch rodzajów futra. Omawiany przez nas produkt pochodzi z nowej kolekcji „Lux”. Ścianki boczne spania wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej i obite jednolitym futerkiem w kolorze niebieskim. Państwa „maluch” z pewnością doceni fakt, że górna część ścianki bocznej obita została czarnym futerkiem o strukturze różyczek, kiedy znużony snem oprze na niej swoją głowę. Innowacją na jaką także sobie pozwoliliśmy jest dwustronna poduszka (z jednej strony obita niebieskim, a z drugiej strony czarnym futerkiem). Od dziś to Państwo będą mogli decydować o wyglądzie i charakterze legowiska. Poduszka wypełniona została kulkami silikonowymi, które doskonale izolują psa przed chłodnym podłożem, a dodatkowo nie powodują u niego reakcji alergicznych. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na umieszczenie czarnej, futerkowej psiej łapki na bocznej ściance, oraz dwóch eleganckich pomponików również w tym samym kolorze. W razie zabrudzeń posłanie dla maltańczyka z powodzeniem można prać w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by nastawić odpowiedni program (delikatne wirowanie), temperaturę (nie większą niż 40 stopni Celsjusza) i by wyprać oba elementy (legowisko i poduszkę) oddzielnie. Produkt dedykowany jest przede wszystkim czworonogom o niewielkich gabarytach, takim jak np. yorki, maltańczyki, buldożki francuskie, czy chihuahua.

Legowisko dostępne jest w sprzedaży w trzech rozmiarach (specjalnie dopasowanych dla małych oraz średnich psów), tak więc przed dokonaniem zakupu tego produktu prosimy o dokładne zmierzenie przestrzeni w której chcą Państwo je umieścić a także faktycznych wymiarów pieska. Proszę pamiętać również o tym że podane przez nas wymiary legowiska są zawsze jako zewnętrzne (maksymalne).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, który zagwarantuje Waszemu pupilowi wysoki komfort i wygodę, to proponujemy zakup kocyka, który kolorystycznie odpowiadał będzie wyżej widocznemu legowisku.

W naszej ofercie produktowej znajdą Państwo jeszcze kilka takich samych legowisk lecz o odmiennej kolorystyce.

Zalety posłania

  • w bardzo ładnych kolorach
  • poduszka wypełniona kuleczkami silikonowymi
  • posiada dwustronną poduszkę
  • obszyte dwoma, niezwykle miłymi w dotyku futerkami
  • można prać je w pralce
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki brązowe
Cena od: 220.00 zł
Legowisko dla psa letnia łąka
Cena od: 40.00 zł
Legowiska