Współpracuj z nami

Pelerynka zimowa dla psa khaki

Kod produktu: UBPE 1493
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje

Świeży właściciele małych psów zadają nam bardzo często pytanie, od jakiego ubranka powinni zacząć, kiedy chcą nauczyć swojego psiaka chodzenia w ubranku. Najlepszą odpowiedzią jest “to zależy” - a to dlatego, że każdy pupil jest inny, oraz do gustu mogą przypaść mu inne odzienia. Jednakże w większości przypadków najlepszym rozwiązaniem dla małego psiaka jest dobrze dopasowana pelerynka, która nie będzie w żaden sposób ograniczać jego swobody ruchu oraz sprawi, że ten chętniej w przyszłości będzie chodzić ubrany. Musimy jednak pamiętać, by nie zmuszać pupila do robienia czegoś na siłę, ponieważ może mieć to całkowicie odwrotny skutek. W przypadku ubranka dla psa należy zastanowić się na jaką porę roku przeznaczone jest odzienie oraz dać pupilowi czas na przyzwyczajenie się. Widoczna na zdjęciach powyżej pelerynka khaki to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zamaskować wszelkiego rodzaju zabrudzenia związane z codziennym wykorzystywaniem. W naszej ofercie znajdziecie jednak także inne warianty kolorystyczne pelerynki zimowej, dzięki czemu każdy z Was znajdzie coś odpowiedniego dla swojego psiaka.  

Pelerynka zimowa khaki

Zewnętrzna część naszej pelerynki powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości, wodoodpornego ortalionu w kolorze khaki, który dobrze układać będzie się na ciele psa. Od wewnątrz ubranko podszyte zostało polarem utrzymanym w podobnej kolorystyce, dzięki czemu Wasz czworonóg będzie dobrze izolowany od zimna i wiatru. Obydwie tkaniny połączone za pomocą atłasowej lamówki, która doskonale zamyka całość. Na wierzchniej stronie pelerynki naszyte zostały ponadto dwa pasy odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny nawet podczas wieczornych spacerów. Pelerynka posiada ponadto haczyk, do którego przypiąć można smycz czworonoga. Całość zapinana jest na brzuszku na rzepy, dzięki czemu pies będzie miał zapewnioną całkowitą swobodę poruszania się i nic go nie będzie krępować.   

Ważne: Prezentowana na zdjęciu pelerynka przeznaczona jest dla suczek. Dla pieska dostępne jest identyczne ubranko tylko z innym krojem na brzuchu, aby nie podsikiwał sobie ubranka. Prosimy więc o informację czy kupujecie Państwo pelerynkę dla pieska, czy dla suczki.

Zalety pelerynki khaki dla psa:

  • wykonana z wysokiej jakości ortalionu oraz polaru
  • dobrze uklada się na ciele psa
  • nadaje się do prania w pralce
  • nie ogranicza swobody poruszania się pupila
  • posiada paski odblaskowe
  • będzie doskonale izolować od zimna i opadów atmosferycznych 
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych pupila dzięki zapięciu na brzuszku 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska