Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Czapka z szalikiem dla psa różowy tygrysek Czapka z szalikiem dla psa różowy tygrysek Czapka z szalikiem dla psa różowy tygrysek

powrót wydrukuj

Czapka z szalikiem dla psa różowy tygrysek


Cena:

35.00 zł


Informacje

Czapka dla psa to zapewne dla wielu z Państwa jeden z tych dodatków, który może wydawać się psu zbędny i dla niego nieistotny - nic bardziej mylnego. Gdyby był to produkt niepotrzebny, nasi projektanci nie zdecydowaliby się na stworzenie całej kolekcji, która nie tylko ma zdobić psa i wydobywać jego największe atuty, ale przede wszystkim chronić. Proszę wyobrazić sobie, że my jako ludzie nie mielibyśmy możliwości korzystania z czapek. Byłoby to problematyczne zarówno w lecie, jak i w zimie. W zimie nie mielibyśmy na głowie niczego, co chroniłoby nas od wychłodzenia, utraty ciepła ciała, czy od opadów atmosferycznych. W lecie zaś nie mielibyśmy żadnej bariery pomiędzy naszą głową, a słońcem, co mogłoby się skończyć nie tylko poparzeniami skóry głowy, ale także niestety udarami słonecznymi. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy się jednak skupić na innowacyjnej, zimowej czapece, która połączona została w całość z eleganckim szalikiem. 

Widoczna na zdjęciu powyżej czapka wykonana została z pięknego, amarantowego futerka, na którym nadrukowane zostały prążki tygrysa, które doskonale podkreślą wszystkie atuty modnej, czworonożnej damy. Szaliczek, którego głównym zadaniem jest ochrona szyjki psa, oraz uniemożliwienie zimnemu powietrzu na dostanie się pod czapkę, powstał dzięki wykorzystaniu pięknego, bardzo miłego w dotyku różowego polaru. Aby całość doskonale ze sobą współgrała, także wnętrze czapeczki wykończone zostało dokładnie tym samym materiałem, co szalik. Innowacyjne akcesorium wykończone zostało piękną, bawełnianą lamówką w kolorze czarnym, która doskonale zamyka całość i współgra z prążkami tygryska. Dbając o praktyczną stronę naszego produktu, zdecydowaliśmy się na przymocowanie do czapeczki dwóch sznureczków, które uniemożliwiają jej spadanie z głowy.

Opisywana czapeczka dostępna jest w dwóch rozmiarach:

  • Rozmiar 1 - przeznaczony dla psów, których waga nie przekracza 2,5 kg
  • Rozmiar 2 - przeznaczony dla psów, których waga nie przekracza 4,5 kg

Zalety czapki dla psa: 

  • wygodna, ładna i bardzo oryginalna
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów
  • połączona w całość z eleganckim szalikiem
  • łatwa do zakładania
  • nadaje się do wykorzystywania w chłodniejszych porach roku
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • bardzo miła w dotyku

 

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.