Współpracuj z nami

Popielato-czarny koc dla psa z łapką

Kod produktu: LEKO 1302
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Jako właściciele małych psów doskonale świadomi jesteśmy tego, że odpowiednia ochrona czworonoga przed zimnem to nasz podstawowy obowiązek, który powinniśmy spełnić. Wielu z nas, niestety często zapomina o tym, że czworonogi należy chronić także w mieszkaniu, czy w samochodzie i uniemożliwić przeciągom, czy zbyt mocnej klimatyzacji na przeziębienie i wyziębienie naszego pupila. Chcąc stworzyć produkt, który idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, w legowisku, ale także na zewnątrz, czy w samochodzie, nasi projektanci zdecydowali się na zaprojektowanie innowacyjnej kolekcji kocyków, które sprawią, że Twój pies poczuje się „jak w domu" niezależnie od tego, w jakim miejscu aktualnie będzie się znajdował. Pled stworzy także doskonały komplet wraz z jednym z naszych legowisk standardowych, które zostało wykonane dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciach powyżej kocyk. Decydując się więc na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki komfort oraz doskonałą ochronę przed zimnem.  

Popielato-czarny koc dla psa z łapką 

Wewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciach powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, czarnego futerka, które charakteryzuje się posiadaniem ciekawej struktury - włos splata się w eleganckie główki różyczek. Jego rewers powstał z gładkiego, popielatego futerka, które jest niezwykle miły w dotyku. Zdecydowaliśmy się na takie materiały, ponieważ poza tym, że wyglądają razem bardzo ładnie i tworzą nietuzinkową całość, to są niezwykle miłe i ciepłe, dzięki czemu doskonale chronić będą wszystkie małe zmarzluchy przed zimnem. Materiały te są ponadto odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania czy podgryzienia, dlatego też, produkt ten idealnie sprawdzi się podczas podróży, czy w natarciu małego szczeniaka. Całość wykończona została czarną, atłasową lamówką oraz przyozdobiona haftem przedstawiającym łapkę.  

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (do 800), oraz temp. 40 stopni Celsjusza.  

Zalety kocyku dla psa: 

  • Wykonany z eleganckich, miłych w dotyku tkanin 
  • Doskonale izoluje od zimna i przeciągów 
  • Łatwy do utrzymania w czystości 
  • Przyozdobiony eleganckim haftem 
  • Wykończony atłasową lamówką 

Wymiary koca

  • 80 x 60
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska