Współpracuj z nami

Różyczka cappuccino

Kod produktu: LEOK 1395
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Zanim zdecydujecie się Państwo na zakup bądź też adopcję psa to powinniście dokładnie zastanowić się nad potencjalnymi potrzebami czworonoga. Z pewnością warto wyposażyć się w miski, karmę, różne przysmaki, smycz, szelki oraz wygodne legowisko, które zagwarantuje komfort i wygodę na najwyższym poziomie, na który zasługują wszystkie czworonogi małych i średnich gabarytów. Przed zakupem danego posłania należy przyjrzeć się tkaninom, z których wykonany został produkt oraz dokładnie przeanalizować wsad produktu, bowiem to bezpośrednio od tych dwóch składowych zależy to, czy posłanie będzie wygodne i komfortowe, oraz czy nasz pupil będzie chciał z niego korzystać. Stawiając na produkty naszej firmy nie musicie się jednak Państwo obawiać o jakość wykonania oraz trwałość, ponieważ nasze krawcowe dokładają wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty pochodziły z najwyższej półki. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie różyczka to propozycja dla czworonogów, które ponad wszystko cenią sobie spokój i ciszę. Grube ścianki boczne zapewnią ponadto odrobinę intymności, która pozwoli zwierzakowi na swobodne rozłożenie się we wnętrzu i cieszenie się z czasu wolnego jakim dysponuje. Pamiętajmy o tym, że dobrze dopasowane do potrzeb naszego psa legowisko stanowić może konkurencję dla kanapy, sofy czy nawet łóżka, dlatego jeśli macie problem z pupilem, który niechętnie chce zejść z miejsca, które nie jest przeznaczone dla niego to nasze posłanie oktagonalne z pewnością przypadnie mu do gustu, bowiem jego wsad stanowi elastyczna i sprężysta kulka silikonowa.  

Brązowe legowisko oktagonalne

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko charakteryzuje się posiadaniem aż 8 ścianek bocznych, które zadbają o odpowiednią izolację Twojego psiaka od przeciągów, które bardzo często panują w naszych mieszkaniach. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wsad zarówno ścianek, jak i poduszki, na której bezpośrednio wypoczywać będzie Wasz pupil stanowi duża ilość elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, która doskonale współpracować będzie z ciałem czworonoga. Jest to wsad polecany także właścicielom, których czworonogi cierpią na schorzenia kostno-stawowe, ponieważ umożliwia on swobodne rozłożenie się. Nazwa posłania pochodzi od jego oryginalnego kształtu, bowiem nasze charakteryzuje się posiadaniem aż 8 ścianek bocznych. Całość obszyta została ponadto eleganckim i oryginalnym futerkiem minky, na którym nadrukowana została duża ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek. Tkanina ta znana jest przede wszystkim rodzicom, którzy ubierają swoje dzieci w ubranka z futerek. My jako projektanci akcesoriów i dodatków dla zwierząt traktujemy psy jak członków rodziny, dlatego też zdecydowaliśmy się postawić na wysokiej jakości tkaninę, która zadba o komfort czworonoga. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo ponadto dwustronnie obszytą poduszkę, którą w razie niedużych zabrudzeń obrócić można na drugą stronę i cieszyć się odświeżonym produktem.   

W razie większych zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa: 

  • eleganckie, komfortowe i wygodne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wsadów
  • doskonale wspólgra z ciałem czworonoga
  • posiada wyciaganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • ma 8 ścianek bocznych
  • łatwe do utrzymania w czystości (nadaje się do prania w pralce) 

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Bluza dresowa czerwona
Cena od: 60.00 zł
Czerwona kurtka zimowa dla psa
Cena od: 105.00 zł
Schody popielate
Cena od: 220.00 zł
Legowiska