Współpracuj z nami

Koszulka na papiloty niebiesko-beżowa

Kod produktu: UBUB 1244
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje

Ubranko dla psa na papiloty to odzież specjalnego przeznaczenia, która wykorzystywana jest głównie przez właścicieli psów ras długowłosych, którzy chcą zabezpieczyć sierść swojego pupila przed zniszczeniem zawijają jego wyczesane i odpowiednio zabezpieczone połacie w specjalny rodzaj papieru ryżowego. Materiał ten jest na tyle lekki i miękki że nie powoduje wyłamywania się włosa u podstawy a natłuszczone specjalnym olejkiem włosy yorka pozostają długo w nienaruszonym stanie. Ten rodzaj zabezpieczenia włosa nazywa się potocznie pa pilotowaniem. Niestety aby włos psa utrzymywał się bardzo długo w doskonałej kondycji oprócz pa pilotowania pies musi jeszcze nosić nieustannie specjalne ubranie - koszulkę, która chroni same papiloty przed wygryzaniem i wydrapywaniem oraz uniemożliwia zaczepianie papilotami o różne przedmioty. 

Ubranko na papiloty powstało dzięki wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości, tak by Twój pies czuł się w nim jak najlepiej.Materiał, który zdecydowaliśmy się wykorzystać to nic innego jak błękitna satyno-żorżeta,  lekka i co najważniejsze luźna, zapewniająca doskonały przepływ powietrza. Całość wykończona została tasiemkami i ozdobami w kolorze ecru, dzięki czemu koszulka jest doskonale dopracowana i ozdobiona. Ubranko zapinane jest od spodu na napy, co naszym zdaniem zdecydowanie ułatwi ubieranie psa, a przy tym nie zatrzaśnie włosa, tak jakby mogłoby mieć to miejsce w przypadku zapięcia na zamek.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając jedynie program na niskie wirowanie.

Zalety ubranka na papiloty:

  • daje psu pełen komfort i swobodę
  • lekkie i przewiewne
  • nie kołtuni włosa psa
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać także w lecie
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska