Współpracuj z nami

Czarny kombinezon zimowy dla małego psa

Kod produktu: UBKO 1467
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje
Dobrej jakości ubranko dla psa, to produkt pożądany przez każdego właściciela małego psiaka. Z własnego doświadczenia możemy Wam powiedzieć, że odkąd ubieramy nasze własne czworonogi to zauważyliśmy, iż chętniej i częściej chcą one wychodzić na zewnątrz i cieszyć się czasem spędzanym z właścicielem. Musimy pamiętać o tym, że jeśli zależy nam na tym, by nasz pupil pozostawał w dobrej formie, to nie powinniśmy rezygnować z regularnych spacerów, nawet kiedy na zewnątrz panuje zawierucha, a to dlatego, że nasze psiaki są przyzwyczajone do regularnego ruchu. Jeśli im go odbierzemy, to możemy doprowadzić do niezadowolenia psiaka a także do nadwagi czworonoga. Przed wyjściem na zewnątrz powinniśmy jednak pamiętać o tym, by ubrać psa odpowiednio do pogody, by chronić go przed wychłodzeniem oraz przed opadami atmosferycznymi. Widoczne na zdjęciach powyżej ubranko to przedstawiciel najnowszej kolekcji kombinezonów dla psów, które doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym.  

Czarny kombinezon dla psa

Wierzchnia część naszego ubranka wykonana została z wysokiej jakości, czarnego ortalionu, którego główną zaletą jest fakt, iż jest wodoodporny. Dzięki takiej właściwości ubranko będzie stanowiło doskonałą warstwę izolującą od deszczu oraz śniegu. Dla zadbania o doskonałą izolację od mrozu zdecydowaliśmy się na podszycie ortalionu czarnym polarem, który nie będzie elektryzował włosów psa. Dzięki temu nawet psiaki z długą fryzurą cieszyć się będą mogły naszym najnowszym ubrankiem. Kolejnym elementem, na który z pewnością warto zwrócić uwagę jest fakt, iż nasz kombinezon zimowy wykończony został popielatymi ściągaczami, których zadaniem jest uniemożliwienie tego, by zimne powietrze dostało się pod powierzchnię kubraczka. Kombinezon wyposażony został także w dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz psiak będzie widoczny także podczas wieczornych spacerów. Jest to zdecydowanie istotny element ubranka, ponieważ jak wiemy, w zimie bardzo szybko robi się ciemno. W razie dużego mrozu można ponadto założyć psiakowi na głowę kaptur, który będzie stanowił dodatkową warstwę izolująca od mrozu. Całość zapinana jest od spodu na napy, dzięki czemu ściąganie kombinezonu będzie zdecydowanie szybsze.    

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety czarnego kombinezonu zimowego dla psa: 

  • wykonany z wysokiej jakości ortalionu oraz podszycia
  • ciepły i komfortowy
  • dobrze układa się na ciele psiaka
  • posiada niewielki kapturek
  • nadaje się do prania w pralce
  • zapewnia całkowitą swobodę poruszania się
  • zapinany na brzuszku na napy
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska