Współpracuj z nami

Miętowo-popielaty koc dla psa z haftem

Kod produktu: LEKO 1238
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości produkty, oraz niebanalne dodatki nie tylko świadczą o naszej firmie. Od wielu lat staramy się produkować i sprzedawać akcesoria, które nie tylko będą służyły psom, ale także podobały się właścicielom. Psia modna zatacza coraz to większe kręgi, a na rynku pojawia się coraz więcej osób chcących w nią zainwestować. Chcąc pozostać jedym z liderów w tej branży musimy stale udoskonalać nasze produkty i stosować różnego rodzaju innowacje. Możemy się śmiało przyznać, iż trochę przez przypadek udało nam się stworzyć znane już naszym stałym klientom koce dla psów, które sprawdzają się pod względem nie tylko praktycznym, ale także estetycznym. Udało nam się to, ponieważ chcieliśmy stworzyć produkt prywatnie dla siebie, który uniemożliwiłby naszym psom zadrapywanie tapicerki w samochodzie, czy na kanapie. Duże kołdry i maty nie sprawdziły się, dlatego też doszliśmy do wniosku, że potrzeba nam czegoś o średnich rozmiarach, które nie tylko chroniłoby obicie mebli, ale także zagwarantowały psu ciepło. W taki właśnie sposób powstał nasz nowy i świeży, miętowo-popielaty koc dla psa.

Wyżej opisywany kocyk powstał dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości. Jego awers stanowi ciepłe i miłe w dotyku miętowe futerko o strukturze małych wypustek, rewers powstał dzięki wykorzystaniu tego samego rodzaju materiału, jednak dla skontrastowania całości, w kolorze ciemnego popielu. Obydwa materiały złączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki, która bardzo dobrze pasuje do obydwu materiałów. W dolnym rogu pledu znajdziecie także Państwo haft przedstawiający napis „The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla pieska - „The Prince sleeps here". O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Kocyk stworzyć może także oryginalny i niepowtarzalny komplet z legowiskiem standardowym bądź też z torbą transportową. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by Wasz ulubieniec miał jak najlepszy standard wypoczynku. 

Zalety kocyka dla psa: 

  • przyozdobiony haftem
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • ciepły, miękki i bardzo przytulny
  • doskonale chroni tapicerkę od zadrapań
  • otula i do snu i ułatwia zasypianie
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska