Współpracuj z nami

Derka malinowo-czarna

Kod produktu: UBP? 1131
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje

Ciuszki dla psów pełnią funkcje nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Wszyscy zapewne doskonale wiemy, jak ważne jest by chronić naszych małych przyjaciół przed wyziębieniem ich organizmu oraz chłodem. Nauczeni doświadczeniem jesteśmy świadomi tego, że niestety nie wszystkie pieski lubią chodzić w ubrankach, które ściśle przylegają do ich ciała. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych najbardziej wymagających nasi projektanci zdecydowali się na zaprojektowanie nowej kolekcji płaszczy, które zapewnią Państwa pupilowi stałe ciepło i wygodę.

Prezentowana powyżej derka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, tak by Państwa pupil czuł się w niej niezwykle komfortowo. Model idealnie sprawdzi się nie tylko podczas jesiennych dni ale również w trakcie zimowych spacerów gdzie temperatura powietrza oscyluje w granicach dziesięciu stopni Celsjusza poniżej zera.  Wierzchnia część ubranka uszyta została z bawełny w kolorze amarant na której nadrukowany został wyraźny motyw czarnej kratki. Dolna warstwa derki wykończona została ciepłą pikówką w czarnym kolorze, dzięki czemu doskonale trzyma ciepło i chroni psa przed wyziębieniem. Obie tkaniny połączono ze sobą za pomocą czarnej lamówki dzięki czemu derka bardzo ładnie się układa i stanowi całość. 
Dbając o to, by ubranko było na swoim miejscu i nie zsuwało się, nasi projektanci umieścili 3 zabezpieczenia: zapięcie wykonane z rzepu a umieszczone pod szyją, szeroki psa – przyszyty wokół klatki piersiowej, oraz niewielkie koluszko – wykonane z gumy, które zakłada się psu na nasadę ogona.
Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się także na przyozdobienie kołnierzyka czarnym futerkiem, dzięki czemu całe ubranko nabiera bardzo eleganckiego wyrazu. 
Nasza nowa derka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. W razie zabrudzeń wystarczy wyprać ją w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.
 
Zalety derki dla psa:
  • doskonale chroni przed wyziębieniem organizmu
  • nie krępuje ruchów czworonoga
  • można prać ją w pralce
  • zastosowano w niej bardzo ładną stylistykę
  • posiada niepowtarzalny design
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska