Współpracuj z nami

Dres pomarańczowo-czarny 2 cz.

Kod produktu: UBDR 1133
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje
Jesienią temperatura powietrza oscyluje czasem w granicach zera, przez co nasze pieski niechętnie udają się na poranne i wieczorne spacery. Co więc zrobić by zachęcić naszego małego czworonoga do wyjścia, a ponadto samemu zażyć trochę świeżego powietrza? W tej sytuacji proponujemy Państwu zakup jednego z ubranek wykonanych z polaru, które doskonale izolują naszego pupila od chłodu. Główną zaletą dresiku, jest fakt, iż wygląda on na dwuczęściowy, w rzeczywistości stanowi jednak całość. Produkt wykonany został w całości z ciepłego polaru (bluza w kolorze pomarańczowym, a spodenki w czarnym), który uniemożliwia wychłodzenie organizmu, ponadto izoluje od bardzo dobrze przed chłodem i mroźnym wiatrem. Jak na sportowy krój odzieży przystało dresik dla psa posiada kaptur oraz niewielką kieszonkę – kangurkę, którą przyszyto na grzbiecie. Całości dopełniają czarne lampasy puszczone wzdłuż przednich rękawków ubranka. Model zapinany jest pod brzuszkiem na zamek błyskawiczny dzięki czemu jego założenie na grzbiet pupila jest bardzo proste i niezwykle szybkie.
Produkt z powodzeniem prać można w pralce, najlepiej przekręcić ubranko na "lewą stronę", tak by uniknąć skołtunienia. Należy przy tym także pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz  by nastawić program na niskie wirowanie. 
W tym miejscu chcielibyśmy także podkreślić, że w naszej ofercie znajdują Państwo także kilka innych wariantów kolorystycznych prezentowanego ubranka. Mamy więc nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla swojego pupila. 
 
Zalety dresiku dla psa:
  • dzięki zastosowanej kolorystyce jest bardzo oryginalne i posiada niepowtarzalny design
  • do złudzenia przypomina odzież, w którą na codzień sami się ubieramy
  • można go prać w pralce
  • doskonale izoluje przed zimnem
  • niezastąpiony podczas spacerów 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska