Współpracuj z nami

Posłanie dla dużego psa zielona kodura

Kod produktu: LEPO 1032
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
250.00 szt
Informacje
Nie tylko małe pieski takie jak yorki, czy maltańczyki potrzebują ciepłego i wygodnego legowiska, które zagwarantuje im komfortowy sen. Ich większym kolegom, np. labradorom, czy bernardynom także należy się coś od życia :)! Im pies jest większy, tym potrzebuje więcej miłości i uwagi,a co za tym idzie, większego zaangażowania. Opieka nad czworonogiem nie polega tylko na wychodzeniu na spacery, zakupie miski i karmy. Należy zapewnić także swojemu pupilowi odpowiednie warunki do wypoczynku i regeneracji. Bardzo często zdarza się także, że znalezione np. w sklepach internetowych posłania nie pasują do wystroju mieszkania, dlatego nasza firma postawiła na różne rodzaje spań, różniące się od siebie między innymi stylistyką, czy kolorystyką. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w naszej ofercie coś odpowiedniego! W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu posłanie dla dużego psa w kolorze zielonym. W całości zostało one uszyte z bardzo wytrzymałej tkaniny kaletniczej, która zabezpiecza spanie przed zniszczeniem związanym z użytkowaniem psa. Od teraz nie muszą obawiać się Państwo o to, że Wasz pupil pozostawi po sobie zadrapania, czy ślady nagryzienia. Spanie to polecamy przede wszystkim właścicielom labradorów, czy psów, które mają problemy z kościami, mięśniami, lub stawami, ponieważ „ponton” wypełniony jest rozdrobnioną pianką poliuretanową, która sprawia, że legowisko „dopasowuje się” do psa. Zapewnia mu to jednocześnie wygodę i izolację ciepła. 
Jesteśmy świadomi tego, że większość psów uwielbia wygrzewać się w promieniach słonecznych, dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom zadbaliśmy o to, by także na zewnątrz można było korzystać z pontonu. 
Omawiane posłanie dla dużego psa jest także łatwe do utrzymania czystości. W razie zabrudzeń wystarczy jedynie przetrzeć je zwilżoną w płynie ścierką.
 
Tych z Państwa których zainteresował nasz ponton lecz niekoniecznie jego materiał wierzchni zachęcamy do odwiedzenia naszej zakładki legowiska pontony gdzie znajdziecie wszystkie nasze nowości na ten sezon. 

Zalety posłania dla dużego psa:
  • dealny dla dużych psów, które mają problemy ze zdrowiem
  • wytrzymały na zadrapania i nadgryzienia
  • wypełniony pianką poliuretanową
  • łatwy do utrzymania czystości
  • nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i np. w ogrodzie
Rozmiary zewnętrzne posłania:
  • 70 x 90 x 12
  • 90 x 110 x 14
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Czarne schodki dla psa minky
Cena od: 220.00 zł
Koszulka dla psa czerwona lilia
Cena od: 70.00 zł
Chusta dla psa czerwona
Cena od: 15.00 zł
Legowiska