Współpracuj z nami

Bluza dresowa błękitna

Kod produktu: UBDR 1134
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje
Wiemy jak ogromną przyjemność sprawiają psom długie spacery ze swoim właścicielem. Budują one relację, wzmacniają przyjaźń i poprawiają obustronne zaufanie. Ważne jest więc by stale dbać o odpowiednie stosunki ze swoim czworonogiem. Zapewne przekonaliście się Państwo na swojej skórze, jak psy, szczególnie małe, potrafią być złośliwe. Zachowują się tak głównie dlatego, że chcą zwrócić na siebie uwagę. Potrzebują one przeważnie tyle miłości i atencji, co dzieci. Należy więc także zadbać o to, by nie brakowało im żadnych akcesoriów. Jeśli stoją Państwo właśnie przed wyborem zakupu ubranka dla swojego czworonoga to mogą Państwo zakończyć poszukiwania. Prezentowany powyżej produkt idealnie sprawdzi się podczas długich spacerów zarówno w ciepłych, jak i chłodniejszych porach roku. 
Elegancki dresik polarowy z czarnymi ściągaczami idealnie pasować będzie do wszystkich piesków ras małych (yorkshire terrier, jamnik, pudel, ratlerek, czy chiński grzywacz), ponieważ wykonany został on z materiałów, które bardzo dobrze dopasowują się do kształtów anatomicznych pieska. Zrobiony on został z najwyższej jakości polarku w kolorze błękitnym i przyozdobiony ozdobną lamówką na kapturku, oraz na łapkach. Dresik posiada ponadto czarne ściągacze na łapkach, kieszkonkach, oraz tułowiu, dzięki czemu zabezpiecza przed dostaniem się zimnego powietrza pod ubranko. Dużym atutem produktu jest ponadto fakt, iż posiada on kaptur, który założyć można na główkę pieska podczas dużego mrozu. 
W razie zabrudzeń dresik bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak przy tym pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz  by nastawić program na niskie wirowanie. 
W naszej ofercie znajduje się także kilka innych wariantów podobnych do prezentowanego powyżej, które różnią się jedynie kolorystyką i ozdobami. Mamy więc nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 
 
Zalety bluzy:
  • bardzo ciepłe i miłe w dotyku
  • niezastąpione podczas spacerów w chłodnych porach roku
  • można prać je w pralce
  • posiada kaptur
  • wyposażone w ściągacze, które uniemożliwiają dostanie się zimnego powietrza pod ubranko
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska