Współpracuj z nami

Czarne posłanie do samochodu dla psa

Kod produktu: AKFO 1228
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Każdy odpowiedzialny i świadomy właściciel małego psa doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest jego bezpieczeństwo podczas podróży samochodem. Właściwie dobrany fotelik samochodowy zapewni psu nie tylko komfortową i spokojną jazdę, ale przede wszystkim uniemożliwi mu swobodne przemieszczanie się po samochodzie i przeszkadzanie prowadzącemu pojazd. Pamiętajmy również o tym niewłaściwe zabezpieczony pies podczas jazdy samochodem sam w sobie jest  dużym niebezpieczeństwem dla wszystkich podróżujących z nim osób. Niech wejdzie Państwu w nawyk stwierdzenie, że nawet drobne akcesoria typu smycz, szelki czy też fotelik mogą zagwarantować Waszym pociechom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. 

Dla osób które właśnie stoją przed wyborem odpowiedniego fotelika dla swojego psa nasza firma przygotowała kilka ciekawych propozycji. Jedną z nich jest prezentowany przez nas powyżej czarne siedzisko "Prince". Model został zaprojektowany tak aby pomieścić w sobie pupila którego waga ciała nie przekracza 6-7 kg doskonale sprawdzi się więc dla takich psów jak maltańczyki, pinczery miniaturowe, jamniki, chińskie grzywacze, buldożki francuskie oraz yorki. Nowy model wykonany został z najlepszych materiałów jakie obecnie dostępne są na rynku. Zewnętrzna strona siedziska została obszyta czarną bawełną, która odporna jest na przetarcia oraz zabrudzenia jakie mogą powstać w trakcie jej użytkowania, natomiast środek produktu obity został bardzo miękkim i delikatnym w dotyku, czarnym futerkiem. Fotelik samochodowy wypchany został dużą ilością drobnej kulki silikonowej, dzięki czemu jest w 100% hipoalergiczny, ale przede wszystkim bardzo wygodny i komfortowy. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawią, że zwierzę nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. Projektując nasz nowy produkt zadbaliśmy także o bezpieczeństwo pupila. W środku fotelika umieszczona została regulowana mini smycz, którą przypina się psu do obroży lub szelek. Jej zadaniem jest powstrzymanie psa przed niekontrolowanym przemieszczaniem się wewnątrz całego samochodu. Również sam fotelik wyposażony został w komplet troków mocowanych do pasów bezpieczeństwa, dzięki którym produkt pozostaje na swoim miejscu. Dbając o szczegóły i wygląd zdecydowaliśmy się ponadto na przyozdobienie posłania srebrnym haftem, który przedstawia napis „Prince", oraz anielskie skrzydła. 

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.  

Zalety fotelika dla psa:

  • łatwy do utrzymania w czystości
  • przyozdobiony haftem
  • miękki i wygodny
  • posiada krótką smyczkę
  • uniemożliwi psu swodobne poruszanie się po samochodzie
  • amortyzuje gwałtowne zakręty

Wymiary fotelika:

  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska