Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Posłanie różowo-czerwone z łapką Posłanie różowo-czerwone z łapką

powrót wydrukuj

Posłanie różowo-czerwone z łapką


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
55 x 18 x 39 70.00 PLN szt
62 x 18 x 44 75.00 PLN szt
68 x 18 x 49 85.00 PLN szt


Informacje

Zapewne zdążyli już Państwo zauważyć, że pies, a zwłaszcza mały, potrzebuje tyle uwagi, miłości i ciepła, co dziecko. Wszyscy doskonale wiemy, jak doskonale czworonogi potrafią się z nami obejść, gdy chcą coś zyskać, np. smakowity kąsek ze stołu. Bardzo często bywamy ulegli, kiedy zobaczymy błagalny wzrok naszego pupila i nie potrafimy powiedzieć ,,nie". Tym Państwu, którzy chcieliby w jeszcze większym stopniu rozpieścić pieska, zapewnić mu wygodny i luksusowy wypoczynek, chcielibyśmy przedstawić całkowitą nowość, legowisko z serii "Lux". Zaprojektowane ono zostało z myślą o małych rasach, które kochają wylegiwać się w towarzystwie swoich właścicieli. Spanie jest niewielkich gabarytów, dlatego bez problemów przenosić je można w różne miejsca, np. do salonu, czy na werandę. 

Spania jakie przygotowaliśmy, w całości uszyte są z delikatnych i niezwykle miłych w dotyku tkanin, które bardzo dobrze ze sobą kontrastują. W dniu dzisiejszym nasza firma chciałaby zaprezentować spanie w ciekawym zestawieniu kolorystycznym, dedykowane psim damom o wysokich wymaganiach. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, a obite delikatnym futerkiem w kolorze pudrowego różu. Górna część boku posłania ozdobiona została niezwykle miłym w dotyku czerwonym futerkiem o strukturze różyczek. Nowością jaką zdecydowaliśmy się zastosować, by w jeszcze większym stopniu uatrakcyjnić spanie,jest dwustronna poduszka. Z jednej strony obita malinowym futerkiem o strukturze różyczek (tak jak jest to widoczne na zdjęciu), a z drugiej futerkiem w kolorze pudrowego różu. Podusia wypełniona została kulkami sylikonowymi, które nie wywołują u czworonoga reakcji alergicznych. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się także na umieszczenie symbolu psiej łapki na bocznej ściance, oraz pomponików w kolorze malinowym. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by oddzielnie wyprać obydwa elementy (poduszkę i legowisko) w temperaturze nie większej niż 40 stopni Celsjusza, z ustawionym programem na delikatne wirowanie. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, dzięki któremu Państwa pupil będzie miał zagwarantowany odpoczynek na najwyższym poziomie, to proponujemy Wam zakup kocyka, który posiada dokładnie tą samą kolorystykę, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.   

Zalety posłania

  • eleganckie, oryginalne i luksusowe
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • z dwustronną poduszką
  • podusia wypełniona kuleczkami silikonowymi, które nie wywołują reakcji alergicznych
  • z powodzeniem można prać je w pralce
  • doskonale sprawdza się przy wypoczynku na ogrodzie czy werandzie
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.