Współpracuj z nami

Miętowo-popielaty kocyk z haftem

Kod produktu: LEKO 1351
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje
Przez długi okres czasu zastanawialiśmy się nad tym, w jaki sposób bezpośrednio wpłynąć na komfort i wygodę naszych pupili. Ze względu na fakt, iż duże grono czworonogów ceni sobie spokój, ciszę oraz bezpieczeństwo powinniśmy jako właściciele odpowiednio zadbać o przeznaczoną dla nich przestrzeń. Zakup legowiska to jedno, ale nie powinniśmy zapominać o tym, aby wyposażyć się w akcesoria, które ułatwią zwierzakowi zaśnięcie podczas chłodniejszych pór roku. Niestety, nie zawsze psu, czy nawet małemu kotu wystarczy kaloryfer, ponieważ może znajdować się on w miejscu odległym od posłania czworonoga, dlatego też w tej sytuacji zbawienny może okazać się ciepły pled, który sprawi, że nawet najbardziej nieprzyjazne warunki w domu nie będą przeszkadzać psiakowi w komfortowym odpoczynku.

Miętowo-popielaty kocyk z haftem

Awers kocyka powstał dzięki wykorzystaniu oryginalnego futerka minky w kolorze miętowym. Materiał ten zachwyca nie tylko ze względu na wygląd, ale przede wszystkim na swoją stronę funkcjonalną - jak Państwo widzicie materiał ten posiada dużą ilość wytłoczonych mechanicznie wypustek, które to bezpośrednio wpłynął na komfort i wygodę Waszego pupila. Dla skontrastowania całości zdecydowaliśmy się na podszycie materiału minky ciemnopopielatym, gładkim futerkiem, które stanowi doskonały kontrast do całości. Obydwa materiały złączone zostały ze sobą za pomocą pięknej, atłasowej lamówki w kolorze popielatym, która doskonale zamyka całość. Jakby tego było mało, nasze nowe okrycie posiada ponadto średniej wielkości haft, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko standardowe, które wykonane zostało z dokładnie tych samych materiałów, co opisywany powyżej pled. Macie więc Państwo szansę stworzyć niepowtarzalny i komfortowy komplet dla swojego czworonoga.

Zalety kocyka dla psa lub kota:

  • Wygodny, elegancki i komfortowy
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • Przyozdobiony eleganckim haftem
  • Wykończony piękną, atłasową lamówką
  • Doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • Łatwy do utrzymania w czystości
  • Dobrze sprawdzi się w podróży

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska