Współpracuj z nami

Hipoalergiczne legowisko dla buldoga francuskiego

Kod produktu: LEST 1183
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jesteśmy doskonale świadomi tego, że buldożki francuskie to psy niezwykle narażone na wszelkiego rodzaju uczulenia czy alergie. Większość z nich potrzebuje specjalnej, hipoalergicznej karmy i stosowania produktów, które zminimalizują objawy uczulenia, czy podrażnień. Jako właściciele tych właśnie psów powinniście Państwo przykuć szczególną uwagę do tego, w jakim legowisku wypoczywać będzie Wasz pupil. Bardzo ważne jest, by posłanie dostosowane było do jego wszystkch potrzeb, a ponadto nie wyłowywało podrażnień. Nasi styliści jako ogromni fani buldożków doskonale znają ich potrzeby, dlatego też zdecydowali się stworzyć nową kolekcję legowisk standardowych, które z powodzeniem wykorzystywane mogą być zarówno w mieszkaniu, jak i w samochodzie. 

Nasze legowiska mogą być wykorzystywane także przez inne pieski małych i średnich gabarytów. 

Opisywane spanie powstało dzięki zestawieniu ze sobą dwóch różnych tkanin futerkowych. Ścianki boczne spania powstały dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Ścianki obite zostały pięknym, miętowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej fakturze, posłanie wygląda naprawdę na bardzo oryginalne. Górny rant ścianek bocznych przyozdobiony został czarnym futerkiem. Kolejną zaletą legowiska dla buldożka jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, z jednej strony obitą tym samym futerkiem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant ścianek. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie jest bardzo wygodne i miękkie. Legowisko ponadto jest w 100% hipoalergiczne, co nie pozostanie bez znaczenia dla właścicieli psów alergików. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niedużego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home", oraz kostkę dla psa.  

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety legowiska dla psa: 

  • w 100% hipoalergiczne
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • ścianki boczne obite oryginalnym futerkiem
  • nadaje się do prania w pralce 
  • miękkie i bardzo wygodne 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
legowisko dla buldoga francuskiego
Przeglądałem oferty wielu internetowych sklepów zoologicznych ale tak szerokiej oferty posłań nie widziałem nigdzie indziej. Po krótkiej analizie oferowanych w tym sklepie legowisk wybrałem ten model posłania dla swojego buldożka francuskiego o imieniu Rex. Przesyłkę otrzymałem błyskawicznie i ku mojemu ogromnemu zadowoleniu ten rodzaj legowiska stał się strzałem w dziesiątkę! Spanko jest naprawdę bardzo ładne a co najważniejsze niesamowicie wygodne. Rex śpi w nim na okrągło! Polecam kupno tego modelu każdemu kto ma psa tej rasy - mój piesio waży 9 kg i kupiłem mu ten model w rozmiarze 68 x 18 x 49
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska