Współpracuj z nami

Posłanie malinowo-różowe z łapką

Kod produktu: LEST 1047
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Każdy mały piesek oprócz ciepłego ubranka, które chroni go przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi potrzebuje eleganckiego posłania, na którym spocznie po dniu pełnym wrażeń. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu luksusowe legowisko z serii „Lux” dedykowane psim damom o wysokich wymaganiach. 

Ścianki boczne spania, które obite zostały delikatnym, malinowym futerkiem, wypełnione zostały 3 centymetrową pianką tapicerską. Jest to plus omawianego produktu, ponieważ dzięki temu ścianki odporne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia związane z niewłaściwym użytkowaniem posłania przez pieska. Górna część ścianek przyozdobiona została niezwykle miłym w dotyku, pudrowo – różowym futerkiem o strukturze różyczek. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie symbolu psiej łapki oraz eleganckich pomponików również w kolorze pudrowego różu na froncie posłania. Kolejnym plusem posłania jest fakt, że posiada on dwustronną poduszkę, z jednej strony w kolorze malinowym, a z drugiej w kolorze pudrowego różu. Od dziś to Państwo możecie decydować o wyglądzie legowiska. Ponadto wypełniona ona została kuleczkami silikonowymi, które nie wywołują u małych czworonogów reakcji alergicznych. 

Zarówno oparcie jak i samą poduszkę z bez trudu można prać w pralce, jednak z jednym małym zastrzeżeniem - proszę pamiętać o tym aby temperatura kąpieli nie przekraczała 45 stopni Celsjusza. Oferowany przez nas model spania dla psa dostępny jest w trzech rozmiarach, tak więc każdy z Państwa z pewnością dobierze odpowiedni model dla swojego małego pupila. Produkt przeznaczony jest dla małych ras takich jak: yorki, maltańczyki, ratlerki, chihuahua, czy shih tzu. Przed dokonaniem zakupu tego produktu prosimy o dokładne zmierzenie przestrzeni w której chcą Państwo je umieścić a także faktycznych wymiarów pieska. Prosimy pamiętać również o tym, że podane przez nas wymiary legowiska są zawsze jako zewnętrzne (maksymalne).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk w takim samym zestawieniu kolorystycznym, co wyżej widoczne legowisko, dzięki czemu możecie stworzyć jedyny, niepowtarzalny i niezwykle ładny komplet dla swojego pieska, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

Zalety posłania

 
  • wykonane z najwyżej jakości tkanin
  • z dwustronną poduszką
  • podusia wypełniona kuleczkami silikonowymi
  • z eleganckim symbolem psiej łapki oraz pomponami
  • z powodzeniem można prać je w pralce
  • luksusowe i oryginalne
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska