Współpracuj z nami

Popielato-czarne posłanie dla jamnika

Kod produktu: LEOK 1293
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jamnik to jedna z tych ras, która cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród ludzi młodych, osób które zakładają rodziny, jak i osób starszych. Jego przyjazne usposobienie, chęć życia i radość to cechy, które sprawiają, że rasa ta uwielbiana jest przez niemal wszystkich. Urok jamników tkwi w ich charakterystycznym wyglądzie, a widok przedstawiciela tej rasy biegnącego co sił w krótkich nóżkach rozczuli nawet największego przeciwnika zwierząt. Są to psy bardzo lojalne, przywiązujące się do swojego właściela i niechętnie spoufalające się z obcymi, w kryzysowych sytuacjach mogą reagować agresywnie, aby ochronić swoją rodzinę. Psy te charakteryzują się ponadto ciekawą mimiką, jednak nie można im ufawc w 100%, ponieważ są doskonałymi aktorami i łakomczuchami, dlatego dla zdobycia pokarmu zrobią wiele. Jamniki uwielbiają ponadto przebywać w ciepłych, nasłonecznionych miejscach, gdzie będą mogły dokładnie wygrzać swoje kości - możemy więc spodziewać się ich w łóżku pod kołdrą, czy w fotelu pod kocem. Niezwykle ważnym jest zrozumienie, iż w przypadku tej rasy tresura jest kluczowa, jeśli nie wyznaczymy naszemu jamnikowi reguł, stanie się on nieznośny i będzie wykorzystywał każdą sytuację do osiągnięcia swoich celów. Decydując się na zakup przedstawiciela tej rasy musimy zaopatrzyć się w odpowiedniej wielkości legowisko z obniżonym wejściem, tak by jamnikowi wygodnie było wejść do jego wnętrza. Posłanie nie powinno być ponadto za małe, ponieważ czworonogi te lubią odpoczywać wyciągnięte, a nie skulone w kłębek. My ze swojej strony, jako specjaliści i projektanci możemy Państwu zaproponować jedno z naszych najnowszych legowisk okrągłych, które zaprojektowane zostały z myślą o psach średnich gabarytów. Naszym zdaniem, odpowiedni dobór spania może okazać się kluczowy w prawidłowej pielęgnacji i rozwoju jamnika. 

Popielato-czarne posłanie dla jamnika

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż z widocznego na zdjęciach powyżej legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty. Nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz odpowiedni dobór materiałów sprawią, że nawet najbardziej wymagający czworonóg pokocha swoje nowe legowisko. Stelaż posłania wykonaliśmy z grubego na 3cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż doskonale chronić będzie jamnika przed przeciągami panującymi w mieszkaniu. Chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż materia ta posiada tak zwaną funkcję Memory, oznacza to, że zasze powróci do swoich pierwotnych kształtów. Jamnik może oprzeć swoją znużoną snem głowę o górny rant posłania, a całość i tak finalnie pozostanie w tym samym kształcie. Z posłania korzystać można także na zewnątrz, gdzie Wasz pies będzie mógł łapać ciepłe promienie słoneczne, zażywając jednocześnie energetyzującej drzemki. Nowością, jaką zdecydowaliśmy się zastosować, jest wykorzystanie wcześniej nieużywanej przez nikogo ekoskóry, która okazała się być idealnym materiałem ozdobnym. Jest ona ponadto odporna na wszelkiego rodzaju zadrapania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w domu, w którym mieszka aktywny pies. Aby nieco rozweselić produkt, zdecydowaliśmy się na obicie górnego rantu legowiska, oraz jego wewnętrznej części miłym w dotyku i eleganckim futerkiem minky, w kolorze jasnego popielu. Zdecydowaliśmy się na taki materiał, ponieważ to on bezpośrednio ma kontakt z ciałem psa, a jego faktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością wypustek. Struktura ta zwiększy komfort jamnika, sprawiając że jeszcze chętniej będzie on korzystał ze swojego legowiska. Poduszka, którą znajdziecie Państwo w centralnej części spania, wykonana została z tego samego materiału co wewnętrzna część ścianek bocznych, a wypełniona dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia wizerunek psa, oraz napis "Home Sweet Home". 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Temperatura prania legowiska nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza. Obroty w przypadku oparcia powinny wynosić maksymalnie 1200, natomiast gdy chcemy wirować samą poduszkę – 800.

Zalety posłania dla jamnika:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów (w tym z ekoskóry)
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • mogą z niego korzystać także inne psy, bądź koty
  • wsad wypełniony jest dużą ilością kolku silikonowej
  • doskonale izolują od przeciągów panujących w mieszkaniu
  • przyozdobione elegancką aplikacją
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska