Współpracuj z nami

Buda Mickey Mouse cukierkowa

Kod produktu: LEBU 1085
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Małe psy, które mieszkają z nami w domu potrzebują zdecydowanie więcej akcesoriów od swoich większych gabarytowo kolegów, którzy mieszkają w budzie koło domu. Obok misek na wodę i karmę, ubranek, obróżki i smyczny do najpotrzebniejszych rzeczy zaliczyć należy także wygodne legowisko, w którym nasz maluch odpocznie po całym dniu pełnym wrażeń. Jeżeli stoją Państwo właśnie przed wyborem odpowiedniego posłania dla swojego czworonoga to chcemy z tego miejsca polecić jedną z budek, które podbijają serca naszych stałych kilientów. Prezentowana powyżej budka jest przedstawicielką serii "Mickey Mouse", w której znajdują się identyczne pod względem formy produkty, różnią się tylko od siebie zestawieniem kolorystycznym (czarna, malinowa oraz beżowa). Mamy nadzieję, że wszyscy znajdą coś co przypadnie do gustu zarówno im, jak i ich pupilom.

Powyższą budkę proponujemy przede wszystkim właścicielom małych psów takich jak yorki, maltańczyki, chihuahua czy buldożki francuskie, których waga nie przekracza 6 kg. Sama konstrukcja budki wykonana została ze specjalnej pianki poliuretanowej o grubości 2 cm, dzięki czemu wnętrze jest bardzo dobrze wytłumione i do środka nie dociera tak dużo hałasu. Ponadto pianka poliuretanowa odporna jest na wszelkiego rodzaju odgniecienia i charakteryzuje się funkcją memory, co znaczy, że wraca do swojego pierwotnego kształtu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Za materiał wierzchni posłużyło nam niezwykle miłe w dotyku różowe futerko. Posiada ono dość długi włos, którego końce układają się w kształt małych, różanych pęków, które nadają posłaniu niesamowitego wyglądu. Sprawdza się ono idealnie zwłaszcza w chłodnych porach roku. Dodatkowo aby podkreślić niepowtarzalny wygląd legowiska na daszku umieściliśmy średniej wielkości czarną kokardkę, która doskonale kontrastuje z całością.

Wewnątrz legowiska znajdą Państwo grubą i ciepłą poduszeczkę wykonaną z tego samego matriału co reszta budki. W jej wnętrzu znajduje się duża ilość kulek silikonowych, które chronią psa przed chłodem podłoża oraz nie wywołują u niego reakcji alergicznych.

Spanie ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). Należy jednak pamiętać, by oddzielnie prać poduszkę i budkę.

Legowisko dostępne jest w dwóch rozmiarach. Mniejszą z nich polecamy właścicielom psów, których waga nie przekracza 3 kg, natomiast większą tym, których zwierzaki ważą w granicach 4-5 kg. 

Zalety budki dla psa

  • bardzo starannie wykonana
  • posiada unikalny i oryginalny wygląd
  • można prać ją w pralce
  • w całości uszyta z delikatnego futerka

Dostępne rozmiary: 

  • 35 x 40 x 45
  • 45 x 50 x 55
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska