Współpracuj z nami

Posłanie czerwono-czarne Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1161
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Każdy z nas z ogromną ulgą przychodzi do domu po pracy. Zapewne większa część najchętniej położyłaby się w łóżku i ucięła sobie drzemkę, niestety, takie rozwiązanie jest możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy nie jesteśmy uwięzieni pod natłokiem codziennych spraw. Nasze czworonogi również bardzo intensywnie przeżywają każdy dzień, zapewne nie jesteście sobie w stanie Państwo wyobrazić jak dużo energi potrzebują one aby przebyć z nami na spacerze 3 kilometry podczas spaceru. Małe psy niestety nie posiadają takiej kondycji, jak ich więksi koledzy, dlatego więc musimy za wszelką cenę dostosować się do ich potrzeb. Niezwykle ważnym jest by swojemu pupilowi sprawić legowisko, w którym będzie się czuł "jak w domu". 

Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko wykonane zostało z najwyższej jakości tkanin i półproduktów. Jego ścianki boczne (stelaż) stanowi gruby 3 centymetrowy blok pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie niepoprawnego użytkowania. Ścianki obite zostały miękkim, ciepłym, czerwonym futerkiem, którego faktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością malutkich wypustek. Na ich górny rant naciągneliśmy czarne, gładkie futerko, co nie zostanie bez znaczenia dla pieska, który oprze na nim swoją znużoną snem główkę. Poduszkę, którą znajdą Państwo wewnątrz legowiska wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona bardzo mięka. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest dwustronna, z jednej strony obita czerwonym futerkiem, a z drugiej czarnym. Spód legowiska wykonany został z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu nie będzie się ono ślizgać na parkiecie, czy na płytkach. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej przedstawiającego napis "Home sweet home" oraz średniej wielkości kostkę. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by temp. kąpieli nie przekraczała 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.  

Zalety posłania: 

  • posiada dwustronną poduszkę
  • można prać je w pralce
  • przyozdobiona haftem
  • obita futerkiem o strukturze różyczek
  • posiada mocny stelaż 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska