Współpracuj z nami

Fotelik samochodowy ciemo-popielaty

Kod produktu: AKFO 1067
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Od teraz Twoje podróżowanie z psem będzie o wiele bardziej przyjemne, a przede wszystkim bezpieczne. Dzięki sugestiom naszych stałych klientów zdecydowaliśmy się zaprojektować fotelik samochodowy, który podniesie komfort jazdy Twojego pupila, a Tobie pozwoli skupić się na drodze, a nie na psie, który nie może znaleźć sobie miejsca w samochodzie. Posiada on także kilka ciekawych atrybutów, które sprawiają, że prezentowany produkt staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Stosując nasz fotelik masz stuprocentową pewność, że piesek podróżował będzie bezpiecznie.  Dzięki krótkiej smyczy zamocowanej do ścianki bocznej fotelika pupil może poruszać się tylko i wyłącznie w jego obrębie. Dodatkowo chroni on tapicerkę przed wszelkiego rodzaju zadrapaniami oraz sierścią psa. Widoczny na zdjęciach model wykonany został z dwóch rodzajów tkaniny. Zewnętrzna strona fotelika obszyta została czarną bawełną, a wnętrze niezwykle miłym w dotyku futerkiem w kolorze ciemnego popielu. Produkt od wewnątrz wypchany został dużą ilością kulki silikonowej dzięki czemu jest niezwykle wygodny i lekki. Dbając także o walory estetyczne nasi projektanci zdecydowali się na umieszczenie wizerunku małego yorka na tylnym oparciu fotelika, przez co produkt stanowi zamkniętą całość.
Nasz fotelik samochodowy wyposażony został w specjalne zapięcia, które mocuje się do pasów bezpieczeństwa w samochodzie.
 
Zalety fotelika:
  • zapewni pieskowi komfortową podróż
  • posiada specjalne zapięcia, które mocuje się do pasów oraz krótką smycz, która uniemożliwi psu przemieszczanie się po samochodzie
  • można go prać w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach)
  • może być wykorzystywany także jako legowisko w domu
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska