Współpracuj z nami

Różyczka stalowa

Kod produktu: LEOK 1169
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Każdy mały piesek oprócz uroczego i ciepłego ubranka, które zawsze chroni go przed zimnem potrzebuje również ekskluzywnego i komfortowego legowiska. Tym Państwu, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukują czegoś modnego i jednocześnie ekstrawaganckiego, chcielibyśmy polecić nowość, którą nasi projektanci stworzyli z myślą o małych psach, które mimo swoich rozmiarów mają większe wymagania niż ich więksi koledzy. Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko z najnowszej kolekcji "Różyczki" podbiło serca naszych domowych czworonogów ze względu przede wszystkim na swoje praktyczne zalety. 

Stalowe legowisko oktagonalne powstało dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, które sprowadzamy z Anglii i Włoch. Jego wnętrze stanowi duża ilość kulki silikonowej, której główną zaletą jest fakt, iż jest ona w 100% hipoalergiczna, oraz nie wywołuje żadnych podrażnień u psa. Jest ponadto mięsista i chroni psa przed chłodnym podłożem oraz dużymi przeciągami, które są w naszym mieszkaniu. Dzięki temu, że nasze legowisko posiada aż 8 ścianek bocznych, to nasz znużony snem pupil może o na nich oprzeć swoją główkę. Spanie w całości obite zostało stalowym, miłym w dotyki futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest niezwykle wygodne. Kolejnymi jego atutami są fakty, iż posiada ono z dwóch stron obitą poduszkę, oraz od spodu obite jest materiałem antypoślizgowym.

Z naszego produktu korzystać można zarówno w domu, na werandzie, jak i na zewnątrz. Chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo także kilka innych kolorystycznych odpowiedników opisywanego legowiska, aby je zobaczyć wystarczy jedynie kliknąć w ten link. Mamy więc nadzieję, że każdy z naszych klientów znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa: 

  • posiada 8 ścianek bocznych
  • jego wsad stanowi mięsista kulka silikonowa
  • obite stalowym futerkiem
  • można go prać w pralce
  • posiada z dwóch stron obitą poduszkę
  • od spodu obite materiałem antypoślizgowym
  • wygodne i bardzo ciepłe

 Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska