Współpracuj z nami

Różyczka popielata

Kod produktu: LEOK 1170
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Prawdopodobnie każdemu z nas ciężko byłoby wskazać pieska, który nie lubi wygrzewać się w promieniach opalizującego słońca. Nie tylko dla nas, właścicieli ciepłe promyki mają kojące właściwości, nasze kochane czworonogi także przez skórę wchłaniają witaminę D i przy wylegiwaniu się, całkowicie się odprężają. Dla tych Państwa, którzy chcą zapewnić swojemu pupilowi odrobinę luksusu i ekstrawagancji podczas wypoczynku, przygotowaliśmy całkowitą nowość w tym sezonie! Świeża kolekcja legowisk oktagonalnych podbiła już serca naszych yorków, które za nic na świecie nie chcą powrócić do swoich starych legowisk. Zauważyliśmy, że to właśnie w tym legowisku czują się one najlepiej, ponieważ jest ono bardzo wygodne, oraz psy mogą się przytulić do ścianek bocznych, tak jakby przytulały się do ciała właściciela. Spanie to sprawdzi się więc idealnie zarówno w mieszkaniu, jak i na ogrodzie, czy na werandzie. 

Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia ze sobą materiałów, oraz półproduktów najwyższej jakości. Jego wnętrze stanowi duża ilość kulki silikonowej. Jej główną zaletą jest fakt, iż jest ona w 100% hipoalergiczna, oraz nie wywołuje żadnych podrażnień u psa. Ponadto chroni psa przed chłodnym podłożem. Dzięki temu, że spanie posiada aż 8 ścianek bocznych, piesek doskonale chroniony jest przed przeciągami, które panują w naszym mieszkaniu. Dodatkowo znużony może on oprzeć swoją główkę na jednej z nich. Spanie w całości obite zostało stalowym, miłym w dotyku futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest niezwykle wygodne. Kolejnym jego atututami są fakty, iż posiada ono z dwóch stron obitą poduszkę, oraz od spodu obite jest materiałym antypoślizgowym. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, ważne jest jednak by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety legowiska dla psa:

  • posiada 8 ścianek bocznych
  • bardzo miękkie i wygodne
  • z łatwością można je przenieść
  • wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej
  • ma wyciąganą poduszkę
  • można prać je w pralce 

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska