Współpracuj z nami

Posłanie dla dużego psa brązowa kodura

Kod produktu: LEPO 1027
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
250.00 szt
Informacje
Jako fani zwierząt, nie interesujemy się jedynie losem małych, rasowych piesków. Naszą uwagę przykuwają także potrzeby ich większych kolegów. Dlatego to właśnie z myślą o nich stworzyliśmy legowiska „pontony”. Oczywiście jak to bywa w przypadku nowego produktu, również i tym razem przeprowadziliśmy konsultacje z właścicielami dużych psów jakie cechy powinno posiadać dobre posłanie dla dużego psa. Z opinii naszych rozmówców jasno wynika że taki produkt powinien być bardzo wytrzymały i średnio sprężysty, by dość ciężkie ciało psa nie zapadało się w legowisku. Analizując powyższe aspekty na deskach kreślarskich naszych projektantów powstał model posłania przypominający swym wyglądem ponton. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu jeden z kilku nowych produktów które niedawno zasiliły szeregi naszej oferty sklepowej. 
Zewnętrzna powłoka spania uszyta została ze specjalnej tkaniny kaletniczej w kolorze brązowym. Jest to materiał mocno wytrzymały, dlatego od teraz nie muszą Państwo martwić się wszelkiego rodzaju zadrapaniami, czy nadgryzieniami. Legowisko dla dużego psa jest bardzo wygodne i gładkie w dotyku. Jego powierzchnia ozdobiona została delikatnym, ekskluzywnym mikrodrukiem w kształcie kratki. Ponton swoją lekkość i elastyczność zawdzięcza specjalnemu wypełnieniu które wykonane zostało z drobno zmielonej pianki poliuretanowej, która wykorzystywana jest przede wszystkim do produkcji poduszek. Materiał ten równomiernie rozkłada się na całej powierzchni pontonu tworząc doskonałą barierę ciepną chroniąca zwierzę przed zimnem oraz wilgocią. Dodatkowo pianka idealnie układa się pod psem, zapewniając mu komfortowy odpoczynek. 
Legowisko jest wodoodporne, dlatego w razie zabrudzenia przy użyciu zwilżonej ścierki, łatwo można sprawić, że będzie wyglądało „jak nowe”. Ponton ponadto jest dwustronny. 
 
Zalety pontonu:
  • idealny dla dużych psów z problemami kostnymi i stawowymi
  • dopasowuje się do ciała psa
  • miękki i wygodny
  • nadaje się do użytku zarówno w domu jak i na zewnątrz
  • łatwy w utrzymaniu czystości
Rozmiary zewnętrzne pontonu:
  • 70 x 90 x 12
  • 90 x 110 x 14
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska