Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa w różową kratkę

Kod produktu: LEME 1380
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje
Jeśli jesteście Państwo w trakcie poszukiwania wygodnego i komfortowego posłania dla swojego psa, to zainteresować może Was oferowane przez nas legowisko meduza. Przy jego projektowaniu wzięliśmy pod uwagę wszystkie potrzeby małych i średnich czworonogów, które będą niezwykle zadowolone, kiedy kupicie im Państwo nowe posłanie. Mamy nadzieję, że jesteście osobami, które rozumieją, dlaczego pies powinien mieć swoje legowisko, jeśli nie, to chętnie to Wam wytłumaczymy. Pamiętajcie, że Was pies bardzo często jest najmniejszym domownikiem przez co może się czasem czuć przytłoczony i niewidoczny, dlatego niezwykle istotnym jest to, by zapewnić mu miejsce tylko i wyłącznie dla niego, które zagwarantuje mu spokój, komfort, wygodę oraz trochę intymności. Nasze posłania zaprojektowane zostały w taki sposób, by stwarzać konkurencję łóżku właściciela, dlatego jeśli zdecydujecie się postawić na naszą meduzę to już nigdy nie będziecie musieli myśleć o tym, w jaki sposób wygonić czworonoga z łóżka. Pozwalanie zwierzęciu na spanie w swoim prywatnym łóżku nie jest polecane nie tylko ze względów behawioralnych, ale przede wszystkim z higienicznych. Pamiętajmy, że psy, w przeciwieństwie do nas, nie myją się codziennie, dlatego czasem mogą okazać się roznosicielami zarazek czy bakterii. Jeśli więc chcesz zapewnić komfort i wygodę nie tylko swojemu psiakowi, ale przede wszystkim sobie, to powinieneś zainwestować w jedną z naszych ekstrawaganckich i eleganckich meduz.  

Legowisko dla małego psa w różową kratkę 

Jak widzicie Państwo na zdjęciach powyżej, nasze legowisko dla psa zaprojekowane zostało w taki sposób, by umożliwić Wam, właścicielom, zmianę strony. Jest to możliwe dzięki czarnej, atłasowej lamówce, dzięki której całość można rozłożyć tak, że stanie się materacem, bądź też odwrócić je. Do wykonania naszej meduzy wykorzystaliśmy materiały i wsady z najwyższej półki, dzięki czemu Wasz zwierzak będzie miał zapewnioną wygodę i swobodę. Jest to kluczowe, zwłaszcza gdy jesteście Państwo właścicielami psów starszych, bądź też schorowanych – nasza meduza zapewni im doskonały wypoczynek, który sprawi, że poczują się lepiej. Z jednej strony nasze spanie obszyte zostało eleganckim, miłym w dotyku oraz gładkim futerkiem, które doskonale otuli Waszego czworonoga podczas chłodniejszych pór roku. Druga strona zaś powstała dzięki wykorzystaniu niezwykle oryginalnej tkaniny, na której nadrukowany został motyw fioletowo-różowej kraty. Wsad posłania, zarówno poduszki, jak i ścianek bocznych, stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, której zadaniem jest sprawienie, że całość doskonale będzie dopasowywać się do kształtów anatomicznych psa. Dzięki niej legowisko jest ponadto wygodne i komfortowe, co z pewnością doceni każdy ceniący sobie spokój psiak. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
Zalety legowiska meduza dla psa:
  • wygodna, elegancka i komfortowa
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i wsadów
  • można z niej korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • można ją rozłożyć lub zmienić na drugą stronę
  • dostępna w dwóch rozmiarach

 

Uwaga! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska