Współpracuj z nami

Wrzosowe schodki dla psa

Kod produktu: AKSC 1460
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Każdemu właścicielowi psa zależy na tym, by jego psiak miał zagwarantowany komfort i wygodę na najwyższym poziomie. W momencie, kiedy decydujemy się na zakup, bądź też adopcję czworonoga, musimy liczyć się z faktem, iż zobowiązujemy się do opieki nad psiakiem do końca jego dni, nawet wtedy, kiedy jest on już starszy i schorowany. Oczywistym faktem jest to, że zdecydowanie łatwiej jest zająć się psiakiem, który jest zdrowy i ma dużo energii, jednakże psi emeryci również zasługują na naszą miłość i opiekę. To właśnie z myślą o takich psiakach zdecydowaliśmy się zaprojektować całą kolekcję stylowych schodków, które ułatwią zwierzakom przemieszczanie się po różnych poziomach w mieszkaniu. Jednym z takich dodatków są właśnie widoczne na zdjęciach powyżej schodki wrzosowe, które sprawią, że pupil będzie mógł łatwiej dostawać się do wyżej położonych części mieszkania, bez konieczności wskakiwania. Warto zwrócić również szczególną uwagę na fakt, iż z oferowanych przez nas schodków korzystać mogą także koty, który stan zdrowia nie pozwala na wyskakiwanie na łóżko czy kanapę. 

Wrzosowe schodki dla psa lub kota

Stelaż naszych schodków powstał dzięki wykorzystaniu bloków pianki poliuretanowej. Wypełnienie to charakteryzuje się dużą sprężystością, co odgrywać będzie szczególną rolę w przypadku schodków. W razie potknięcia się poszczególne stopnie zamortyzują upadek psiaka, chroniąc go jednocześnie od zrobienia sobie krzywdy. Pokrowiec na schodki powstał dzięki wykorzystaniu stylowego i miłego w dotyku futerka w kolorze wrzosowym. Zdecydowaliśmy się na taki a nie inny materiał, ponieważ psiaki bardzo często ucinają sobie drzemkę na stopniach schodków. Na najniższym stopniu umieściliśmy aplikację przedstawiającą logo naszej firmy. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż wysokość schodków została obliczona w taki sposób, by pasowały one do większości mebli, które znaleźć można w naszych domach. Nie będziecie mieć Państwo problemu z dopasowaniem i przenoszeniem produktu.  

Kolejnym atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiada zamek błyskawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celsjusza z programem nastawionym na niskie wirowanie, max 800).   

Zalety schodków dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości tkanin i wypełnień
  • zdecydowanie ułatwią codzienne funkcjonowanie każdego starszego bądź też schorowanego psiaka 
  • sprężyste i miękkie
  • w razie upadku czworonoga zamortyzują upadek
  • przyozdobione różową aplikacją na pierwszym schodku
  • łatwe do utrzymania w czystości

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Schodki
Mam psa który przechodzi długą rekonwalescencję a nie ukrywam że przez czysty przypadek trafiłam do tego sklepu szukając czegoś co pomoże mu we wdrapywaniu się na łóżko na którym lubi co dzień się wylegiwać. Schodki są naprawdę pierwszorzędne a mój pies bardzo często z nich korzysta. Fajnym rozwiązaniem jest ściągany pokrowiec dzięki czemu schodki są zawsze czyste i ładne
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska