Współpracuj z nami

Czerwono-czarne legowisko dla mopsa

Kod produktu: LEOK 1290
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Głównymi cechami, którymi kierują się nasi projektanci podczas tworzenia nowych wersji legowisk są użyteczność i elegancja. Są one doskonale dopasowane do potrzeb naszych pupilów, dzięki czemu każdy zakup gwarantuje 100% zadowolenia. Dziś na celownik brane jest legowisko dla mopsa. Jak powszechnie wiadomo, są to psiaki niezwykle urocze i wierne. Ich łagodność sprawia, że świetnie odnajdują się w towarzystwie dzieci, z którymi uwielbiają się bawić. Dodatkowo mopsy uchodzą za psy bardzo tolerancyjne, co oznacza, że nie przeszkadza im obecność innych psów, bądź też zwierząt w mieszkaniu. Ku uciesze niektórych właścicieli mopsy nie są wielbicielami długich spacerów, ponieważ ot i zwykła przechadzka zaspokoi ich potrzeby. Podczas gdy właściciel jest nieobecny mopsy lubią spędzać ten czas na błogich drzemkach, dlatego ważnym jest, aby legowisko dla czworonoga tej rasy było wysokiej jakości. Psy te są wiernymi towarzyszami swojej rodziny, z którą uwielbia spędzać czas, dlatego, gdy będziemy zastanawiać się gdzie powinno znajdować się legowisko, to najlepsze będzie miejsce blisko codziennych wydarzeń jakie mają miejsce w naszym domu. Nasza nowa seria legowisk delikatnie różni się od poprzednich wersji. W tym przypadku stawiamy na okrągły kształt posłania, dzięki czemu psiak będzie mógł się wygodnie ułożyć w kłębek podczas snu. Warto także wspomnieć, że z nowych legowisk mogą korzystać psy większe, których waga oscyluje nawet w granicach 10 kg!

Czerwono-czarne legowisko dla mopsa 

Ściany boczne legowiska zostały wykonane z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej, która dzięki funkcji Memory potrafi wracać do bazowego kształtu niezależnie z jaką siłą zostanie zniekształcona. Warto dodać, iż ścianki wygłuszają hałas otoczenia, dzięki czemu będzie mógł on błogo oddać się popołudniowej drzemce nie zważając na szum. Obicie legowiska to coś do tej pory niespotykanego i niesamowitego, ponieważ w przypadku tej serii legowisk postanowiliśmy użyć czarnej eko-skóry, która dodaje całości gracji i wykwintności. Dzięki niej posłanie wygląda stylowo i elegancko. Brzegi oraz wnętrze legowiska zostało obszyte miękkim czerwonym futerkiem minky, na którym psiak będzie mógł oprzeć swoją głowę. Następnym elementem układanki jest wyciągana poduszka, w której znajduje się masa silikonowych kulek. To dzięki nim poduszka zachowuje miękkość i sprężystość, a komfort spania jest niezwykle wysoki. Możliwość wyciągnięcia poduszki znacznie ułatwia proces czyszczenia posłania, ponieważ można wyprać samą poduszkę, zamiast całości. Spód legowiska został obszyty czarnym wigofilem, który stanowi świetną izolację od zimna podłoża na jakie mógłby być narażony psiak podczas odpoczynku. Warto dodać, że dzięki swojej strukturze spód jest ciężki do zabrudzenia. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego wizerunek psa, oraz napis "Home Sweet Home", dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający czworonóg poczuje się w legowisku, jak u siebie. :)

Temperatura prania legowiska nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza. Obroty w przypadku oparcia ustawiamy na 1200, natomiast, gdy chcemy wirować samą poduszkę – 800.

Zalety posłania dla mopsa:

  • obicie wykonane z eko-skóry, która nadaje całości szyku i elegancji
  • możliwość prania w pralce
  • okrągły kształt ułatwia psu ułożenie się podczas snu
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • doskonale zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • gwarantuje wysoką jakość snu
  • przyozdobione elganckim haftem
  • mogą z niego korzystać także psy innych ras oraz koty
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Posłanie dla mopsa
Model legowiska uszyty zgodnie z potrzebami mojego mopsika. ładne i przede wszystkim wygodne. Warto je kupić dla psa
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Pelerynka ortalionowa moro
Cena od: 50.00 zł
Czarna smycz z kryształkami
Cena od: 49.00 zł
Dresik brązowy dolar
Cena od: 85.00 zł
Legowiska