Współpracuj z nami

Legowisko meduza dla psa różowy tygrysek

Kod produktu: LEME 1378
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje
Jeśli znaleźliście się Państwo na naszej stronie internetowej, ponieważ szukacie ciepłego i wygodnego posłania dla swojego psa, który zachwycać będzie nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także praktyczne, to jesteście w dobrym miejscu. Jako właściciele firmy, która specjalizuje się w projektowaniu i szyciu akcesoriów dla zwierząt mamy doskonały ogląd na to, co sprawdza się w domu, w którym mieszka pies, a co nie. Sami jesteśmy właścicielami psów małych i średnich gabarytów, dlatego mamy doświadczenie z pierwszej ręki. Na naszej stronie znajdziecie Państwo ogromy wybór legowisk dla psów i kotów, jednak meduzy to posłania, który zdominowały rynek nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż jest to posłanie niezwykle oryginalne i praktyczne, ponadto może mieć różną postać. Jeśli więc chcecie Państwo znaleźć posłanie, które będzie odpowiadało Waszemu wygodnickiemu pupilowi, to kupcie mu jedną z naszych meduz.  

Meduza dla psa tygrysek

Patrząc na zdjęcia powyżej zastanawiacie się pewnie Państwo jak to możliwe, że jedno i to samo posłanie może mieć różne warianty - odpowiedź jest niezwykle prosta - ponieważ istnieje możliwość zmiany strony na jakiej wypoczywał będzie Wasz zwierzak. Przy projektowaniu tego posłania braliśmy na wzgląd przede wszystkim to, by sprawdzało się ono w różnych sytuacjach – dlatego postawiliśmy na dwie kontrastowe tkaniny. Z jednej strony meduzę obiliśmy różowym, gładkim futerkiem, na którym nadrukowany został motyw tygrysich prążków, z drugiej strony zaś, czarnym, który doskonale komponuje się z drugim materiałem. Zarówno ścianki boczne, jak i poduszka w centralnej części posłania wypełnione zostały dużą ilością elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że posłanie doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Główną zaletą meduzy jest fakt, iż za pomocą atłasowej wstążeczki można ją rozłożyć, bądź też zmienić część, na której wypoczywał będzie pupil.  

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.  

 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
 
Zalety legowiska dla psa:
  • dwustronne
  • eleganckie, wygodne i komfortowe
  • wykonane z najwyższej jakości tkanin i wsadów
  • łatwe do utrzymania w czystości 
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i podczas podróży
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia 

Uwaga! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska