Współpracuj z nami

Domek HSH czarny

Kod produktu: LEDO 1092
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
190.00 szt
200.00 szt
Informacje

Wszyscy doskonale wiemy jakim cudownym uczuciem jest, gdy po ciężkim dniu w pracy możemy położyć się w łóżku i uciąć sobie regenerującą drzemkę. Również nasi czworonożni przyjaciele potrzebują takiego odpoczynku. Wielu z nich jest pod tym względem bardzo wymagająca i chciałyby najchętniej spać w łóżku ze swoim właścicielem. Niestety prawopodobnie są Państwo świadomi jak trudno czasem zasypia się z pupilem. Z autopsji wiemy, że część z nich nie chce się dostosować i to my musimy położyć się tak, żeby im było wygodnie. Zmęczeni takim postępowaniem zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie legowisk z nowej serii "Home Sweet Home", by nasze psy poczuły się jak w domu w swoim własnym posłaniu.

Stelaż powyżej prezentowanego produktu wykonany został z grubej (2,5cm) pianki poliuretanowej, dzięki czemu wnętrze budki jest doskonale wygłuszone i nie dociera do niego wiele hałasu z zewnątrz. Na piankę naciągnięto miękkie i bardzo miłe w dotyku czarne futerko, zaś wnętrze budki wyłożone zostało fioletową bawełną. Omawiane tkaniny cechuje wysoka odporność na zadrapania oraz zabrudzenia jakie mogą wystąpić w trakcie użytkowania przez małego psa. Aby jeszcze bardziej umilić Państwa pupilowi odpoczynek zdecydowaliśmy się na umieszczenie fioletowej poduszki we wnętrzu budki. Jest ona wypchana dużą ilością kulek silikonowych, dzięki czemu doskonale chronić będzie czworonoga przed chłodem podłoża. Takie wypełnienie ponadto nie wywołuje u psa reakcji alergicznych. Nad wejściem do domku umieszczony został bardzo ładny, haftowany motyw przedstawiający psią kość oraz napis Home Sweet Home.

Budkę w razie zabrudzeń bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na delikatne wirowanie, oraz aby temp. nie przekraczała 40 stopni.

Nowy produkt dostępny jest w dwóch wielkościach. Mniejszy odpowiedni będzie dla ratlerków, yorków oraz maltańczyków, których waga nie przekracza 3 kg natomiast większy proponujemy pupilom, których waga ciała waha się w granicach od 3 kg do 5 kg.

Zalety domku: 
  • posiada bardzo ładny haft "Home sweet home"
  • można prać go w pralce
  • posiada bardzo miękką poduszkę
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów

Wymiary domku :

  • 38 x 40 x 40
  • 45 x 50 x 50

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska