Współpracuj z nami

Miętowo-popielate legowisko dla shih tzu

Kod produktu: LEST 1220
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kultowy model posłania dla małego psa, który od kilku lat bije rekordy sprzedaży wrócił w nieco innym, odświeżonym i zmodernizowanym wydaniu. To, co widzicie Państwo na zdjęciach powyżej, to efekt pracy naszych projektantów, którzy zainspirowani posłaniami dla dzieci, zdecydowali się stworzyć królewskie legowisko na którym nie powstydziłby się odpoczywać nawet pies księcia Williama i księżnej Kate. Dlaczego mówimy o naszej inspiracji? To bardzo ważne! Nasze nowe posłanie powstało z materiałów, które wykorzystuje się do produkcji kocyków i ubranek dla dzieci, dlatego też możecie sobie Państwo wyobrazić jak dobrej jakości są te materiały. Jeżeli jednak nie podoba się Państwu wariant kolorystyczny, który zaproponowaliśmy, to możecie lepiej przyjrzeć się całej kolekcji legowisk dla psów , którą oferujemy, znajdującej się pod tym linkiem. Stale staramy się wprowadzać udogodnienia i unowocześnienia, dlatego też prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ nasza oferta znajduje się w stanie aktualizacji.

Ścianka boczna widocznego na zdjęciach powyżej legowiska dla shih tzu wykonana została z grubego (2 cm) bloku pianki poliuretanowej, dzięki której legowisko nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa, powróci do swoich pierwotnych kształtów. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy mają do czynienia z energicznym szczeniakiem. Pianka obita została miękkim i miłym w dotyku futerkiem w kolorze miętowym, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu tego typu materiału, posłanie wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym jest miękkie i bardzo miłe. Górny rant posłania obity został futerkiem o tej samej strukturze, ale w kolorze stalowym, dzięki czemu całość wygląda ekstrawagancko, ale z klasą. Nie zostanie to bez znaczenia, kiedy Twój znużony snem zwierzak, oprze swoją główkę na ściance bocznej. Kolejną zaletą naszego nowego posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę - z jednej strony obitą futerkiem w kolorze miętowym, a z drugiej w stalowym. Dzięki zastosowaniu takiej innowacji, to właśnie Państwo będziecie mogli decydować o wyglądzie posłania. Wsad poduszki stanowi duża ilość hipoalergicznej kulki silikonowej, dzięki której całość jest bardzo wygodna i sprężysta, a z posłania korzystać będą mogły nawet najbardziej schorowane i alergiczne zwierzęta. Spód posłania wykonany został z antypoślizgowego materiału, dzięki czemu będzie można z niego korzystać również na zewnątrz.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princess sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla chłopca z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety legowiska dla shih tzu: 

  • miękkie, wygodne i sprężyste
  • przyozdobione haftem
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma dwustronną poduszkę 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska